Закрити
Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар «Підтримка та супровід професійного самовизначення обдарованих учнів у сучасному інформаційно-освітньому просторі»
26 Квітня 2021, 18:11 , Переглядів: 1796
FacebookTwitterLivejournal
Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар  «Підтримка та супровід професійного самовизначення обдарованих учнів у сучасному інформаційно-освітньому просторі» Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар «Підтримка та супровід професійного самовизначення обдарованих учнів у сучасному інформаційно-освітньому просторі»

Запрошуємо науковців, педагогів та всіх зацікавлених тематикою, 31 травня 2021 року взяти участь у роботі онлайн-заходу (виступити з доповіддю або прийняти активну участь у дискусії). Захід відбудеться на платформі Zoom (посилання та код доступу буде надіслано на електронну скриньку учасника, вказану під час реєстрації).

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ОБДАРОВАНОЇ ДИТИНИ НАПН УКРАЇНИ

Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар
(в рамках Всеукраїнського фестивалю науки)
«Підтримка та супровід професійного самовизначення обдарованих учнів
у сучасному інформаційно-освітньому просторі»

31 травня 2021 року

Запрошуємо науковців, педагогів та всіх зацікавлених тематикою, взяти участь у роботі онлайн-заходу (виступити з доповіддю або прийняти активну участь у дискусії). Захід відбудеться на платформі Zoom (посилання та код доступу буде надіслано на електронну скриньку учасника, вказану під час реєстрації). Початок о 14.00 год.

Тематичні напрями роботи семінару:

  • Основні тенденції та сучасні підходи до ідентифікації обдарованих учнів
  • Підходи до організації профорієнтаційного обстеження обдарованих учнів та учнівського загалу: тестові і нетестові методи
  • Професійне самовизначення і саморозвиток обдарованої особистості
  • Психолого-педагогічний супровід профільного навчання

ФОРМИ ТА УМОВИ УЧАСТІ

  • виступ з доповіддю
  • участь у обговоренні

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ