Закрити
XХVІІІ Міжнародна конференція юних дослідників International Conference of Young Scientists (ICYS-2021), м. Белград (Сербія)
05 Грудня 2020, 20:21 , Переглядів: 3267
FacebookTwitterLivejournal
XХVІІІ Міжнародна конференція юних дослідників International Conference of Young Scientists (ICYS-2021), м. Белград (Сербія) XХVІІІ Міжнародна конференція юних дослідників International Conference of Young Scientists (ICYS-2021), м. Белград (Сербія)

У 2021 році Міжнародна конференція «ICYS» відбудеться з 22 по 28 квітня у м.Белград (Сербія). Конференція відбуватиметься віртуально.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР «МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ»
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ОБДАРОВАНОЇ ДИТИНИ

XХVІІІ Міжнародна конференція юних дослідників
International Conference of Young Scientists
(ICYS-2021), м. Белград (Сербія)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ № 1

Міжнародна конференція «ICYS» (далі Конференція) – щорічний захід, який є особливим видом індивідуальних змагань з фізики, математики, екології та комп’ютерних наук. У 2021 році Конференція відбудеться з 22 по 28 квітня у м. Белград (Сербія). Конференція відбуватиметься віртуально у зв’язку з обмеженнями, спричиненими поширенням COVID-19 (якщо не відбудеться змін), але з дотриманням кращих її традицій; тобто, окрім наукової складової, буде організовано платформу для спілкування учасників, проведення урочистостей та культурних заходів.

На виконання Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2020-2022 рр., Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (Наказ МОН № 1452 від 24.11.2020 р.), з метою цілеспрямованої, комплексної підготовки учнів до участі у Міжнародній конференції «ICYS – 2021» та формування команди від України, Національний центр «Мала академія наук України» та Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України проводять національний етап Конференції, відбірково-тренувальні збори «ICYS – Україна».

Умови участі в національному етапі міжнародного конкурсу юних дослідників «ICYS – Україна»

 1. Вимоги до учасників

До участі в «ICYS – Україна» запрошуються учні закладів середньої освіти, віком 14-18 років, члени Малої академії наук, які досягли високих результатів у конкурсах-захистах учнівських дослідницьких проектів, роботи яких є результатом власного дослідження, виконаного під керівництвом наукового та педагогічного керівників.

Обов’язковою умовою є вільне володіння учнем англійською мовою, здатність вести наукову дискусію в межах відповідної наукової проблематики.

 1. Етапи відбірково-тренувальних зборів – «ICYS – Україна»

I-й етап – Реєстраційно-відбірковий (з 01.12.2020 до 10.01.2021 р.)

 • реєстрація за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwx59wosHMmkiDd5M4MUPnrvgerNjUD-rHnn9dycTblS-zCA/viewform?vc=0&c=0&w=1 (заповнити до 10.01.2021 р.);

 • прийом мотиваційних листів, тез конкурсних робіт (до 10.01.2021 р. на електронну адресу icys_ua@ukr.net);
 • попереднє оцінювання робіт конкурсною комісією (з 11.01.2021 до 31.01.2021 р.);
 • віртуальна співбесіда з учасниками (з 01.02.2021 до 07.02.2021 р.);
 • оголошення результатів І етапу ( до 10.02.2021 р.).

II-й етап – Конкурсний (лютий – березень 2021 р)

 • оцінювання конкурсних робіт та віртуальні співбесіди членів журі з учасниками конкурсного відбору, переможцями І етапу (з 10.02.2021 по 21.02.2021 р.);
 • оголошення результатів(рейтингу учасників) ІІ етапу конкурсного відбору (до 05.03.2021 р.).

III-й етап – Підготовчо-тренувальний (березень – квітень 2021 р.)

 • організаційний етап формування команди та дистанційна підготовка учасників ХХVІІІ Міжнародної конференції юних дослідників «ICYS-2021» (березень – квітень 2021 р.);
 1. Вимоги до оформлення документів конкурсного відбору

Тези –українською та англійською мовами на 1-2 аркуші формату А4 (текстовий редактор Word, розмір шрифту– 12 пт, один інтервал, шрифт Times New Roman), складені за таким планом:

 • назва роботи;
 • автор роботи;
 • науковий керівник;
 • навчальний заклад;
 • короткий опис проблеми дослідження (Abstract);
 • теоретична частина (Theoretical part);
 • експериментальна частина (Experimental part);
 • результати (Results);
 • обговорення (Discussion);
 • література (References) – до 5 основних джерел.

Конкурсні роботи – один примірник: форматА4, текстовий редактор Word, шрифт 14пт, Times New Roman, інтервал 1,5; мова українська, обсяг 5–20 сторінок.

Мотиваційний лист – коротке есе (250–300 слів) про себе, свої таланти, інтереси та вподобання, успіхи, досягнення, завдячуючи кому й чому ви їх здобули, а також поясніть, чому саме бажаєте взяти участь в конкурсній програмі «ICYS» та що сподіваєтесь отримати з досвіду участі.

Електронні файли з розширенням doc іменуються першою літерою змісту листа та прізвищем учасника латиницею, наприклад:

 • T_Petrenko.doc.       (Тези до роботи Петренка)  
 • R_Petrenko.doc.       (Робота Петренка)  
 • M_Petrenko.doc      (Мотиваційний лист Петренка)

У темі повідомлення необхідно зазначити «документи Петренка».

 1. Вартість участі

Умови участі у Міжнародній конференції «ICYS – 2021» передбачають:

 • оплату вартості членського внеску від кожного учасника команди на розрахунковий рахунок оргкомітету країни, що приймає Конференцію (Сербія)40 € + комісійні банку;
 • за можливості очного формату конференції, вартість членського внеску від кожного учасника 200 € + комісійні банку, а також оплата переїзду до місця проведення конференції – м. Белград (Сербія).

* Організатори національного етапу Конференції «ICYS – Україна» проводять активну роботу із залучення спонсорської підтримки та пошуку джерел фінансування команди України.

 1. Спонсорська підтримка

Організатори національного етапу конференції – Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Національний центр «Мала академія наук України» запрошують меценатів та спонсорів підтримати команду України та готові розглянути варіанти благодійних внесків або інших видів спонсорської допомоги.

 1. Організаційний комітет

Довгий Станіслав Олексійович, Президент Малої академії наук України, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України, академік НАПН України
Гальченко Максим Сергійович, директор Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України
Лісовий Оксен Васильович, директор Національного центру «Мала академія наук України»
Пшенічка Пауль Францович, національний координатор в Україні від «ICYS», президент ЧМ МНТ «Квазар»
Пещеріна Тетяна Вікторівна, заступниця директора з навчально-виховної роботи Національного центру «Мала академія наук України»
Кудрявець Євген Володимирович, заступник директора Національного центру «Мала академія наук України» з управління стратегічними проєктами та міжнародних відносин
Гончаренко Наталія Миколаївна, начальниця управління Державної служби якості освіти Київської області
Поліхун Наталія Іванівна, завідувачка відділу підтримки обдарованості Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України
Постова Катерина Григорівна, провідна наукова співробітниця відділу підтримки обдарованості Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України
Чернецький Ігор Станіславович, завідувач лабораторії експериментальних досліджень МАНлаб Національного центру «Мала академія наук України»
Мосякіна Надія Тадеївна, вчителька-методист вищої категорії CШ № 1, м. Києва, координаторка Центру з підготовки до міжнародних іспитів «Cambridge Assessment English»

 1. Інформаційне забезпечення та контакти
 • Оргкомітет звертає увагу на відповідальність учасників за надання коректної та достовірної інформації, поданої при реєстрації.
 • Інформація про XХVІІІ Міжнародну конференцію юних дослідників (International Conference of Young Scientists) розміщена на сайті конференції http://metal.elte.hu/~icys/ більш детальна інформація про конференцію 2021 році на сайті організатора http://icys2021belgrade.edu.rs/.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ національного етапу «ICYS – Україна»:

04054, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-Д, Інститут обдарованої дитини НАПН України,

ел. адреса: icys_ua@ukr.net; тел./факс (044) 481-27-27, тел.(044)-481-27-13.

Прикріплені файли