Закрити
Матеріали Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Підтримка та супровід обдарованих учнів в сучасному інформаційно-освітньому просторі»
03 Листопада 2020, 12:51 , Переглядів: 2929
FacebookTwitterLivejournal
Матеріали Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Підтримка та супровід обдарованих учнів в сучасному інформаційно-освітньому просторі» Матеріали Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Підтримка та супровід обдарованих учнів в сучасному інформаційно-освітньому просторі»

На допомогу організації освітнього процесу у період карантину, пропонуємо матеріали Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції.

27 жовтня 2020 року, на платформі Zoom, було проведено Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію «Підтримка та супровід обдарованих учнів в сучасному інформаційно-освітньому просторі».

Модератор конференції – Ткаченко Лідія Іванівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник відділу інтелектуального розвитку обдарованої особистості Інституту обдарованої дитини НАПН України;

ІТ модератор конференції Дащенко Ростислав Володимирович, учитель інформатики Спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 імені О. В. Суворова І–ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови міста Ізмаїл Одеської області.

У заході було зареєстровано 210 учасників. Інтерес до розглядуваної проблематики, учасники та їх доповіді утримували слухачів біля екранів протягом шести годин. У конференції онлайн взяли участь науковці і практики з Києва, Львова, Івано-Франківська Тернополя, Вінниці, Одеси, Ізмаїлу, Херсону, Миколаєва, Сум, Полтави, Харкова, Луганщини, Донеччини та інші.

Було розглянуто філософські, історичні, психологічні й педагогічні аспекти обдарованості, супроводу та розвитку обдарованих дітей і молоді. Доповідачі з наукових установ, закладів вищої, загальної середньої та професійної освіти зазначили про актуальність обговорюваної проблематики та необхідність її розвитку.

Джерело: www.iod.gov.ua