Закрити
Матеріали оn-line семінару «Інноваційні освітні підходи»
16 Жовтня 2020, 23:25 , Переглядів: 7250
FacebookTwitterLivejournal
 Матеріали оn-line семінару «Інноваційні освітні підходи» Матеріали оn-line семінару «Інноваційні освітні підходи»

Інститут обдарованої дитини НАПН України, на допомогу організації освітнього процесу у період карантину, пропонує матеріали online семінару.

13 жовтня  2020 року, в програмі ХІІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті–2020», на платформі Zoom, було проведено оn-line семінар-практикум «Інноваційні освітні підходи».

Ведуча: Ковальова Оксана Анатоліївна, кандидат психологічних наук, завідувач відділу проєктування розвитку обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН України, методист Національного центру «Мала академія наук України», тренер soft-skills.

У заході взяли участь 123 учасника,  серед них: наукові працівники Інституту обдарованої дитини НАПН України; представники наукових установ Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України; методисти обласних та районних управлінь освіти; керівники, заступники керівників, вчителі та практичні психологи закладів загальної середньої освіти; керівники, методисти та вихователі дошкільних навчальних закладів, представники позашкільних навчальних закладів як державної, так і недержавної форм власності; студенти та аспіранти закладів вищої освіти.

Матеріали оn-line семінару (у додатках).

  • Презентація "Навчання на основі запиту (Inquiry-Based Learning) як ключовий підхід конструктивістської освіти". Ковальова О.А. (Рresentation1)
  • Презентація "Від STEM-STEAM". Кузьменко Г.В.(Рresentation2)

 

Прикріплені файли