Закрити
Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Підтримка та супровід обдарованих учнів в сучасному інформаційно-освітньому просторі»
25 Вересня 2020, 18:23 , Переглядів: 2866
FacebookTwitterLivejournal
Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Підтримка та супровід обдарованих учнів в сучасному інформаційно-освітньому просторі» Фото: https://pngtree.com Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Підтримка та супровід обдарованих учнів в сучасному інформаційно-освітньому просторі»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас 27 жовтня 2020 року взяти участь у роботі онлайн-заходу. Конференція проходитиме у режимі он-лайн на платформі Zoom meeting,за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/89546463410. Ідентифікатор конференції: 895 4646 3410. Код доступу: 1

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі онлайн-заходу.
Конференція проходитиме у режимі он-лайн на платформі Zoom meeting, за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/89546463410
Ідентифікатор конференції: 895 4646 3410
Код доступу: 1

ПЛАН РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
27 жовтня 2020 р. (вівторок)
12.00 – 12.15 Онлайн реєстрація учасників конференції
12.15 – 12.30 Відкриття конференції. Мотиваційні промови
12.30 – 14.30 Пленарне засідання
15.00 – 19.00 Продовження роботи конференції. Робота секцій 1–3
19.00 Підбиття підсумків роботи конференції

Організатори заходу: Національна академія наук України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут філософії імені Г.С.Сковороди,  Інститут всесвітньої історії, Інститут обдарованої дитини НАПН України, Національний центр «Мала академія наук України», КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», Відділ освіти Ізмаїльської міської ради, Спеціалізована загальноосвітня школа № 1 ім. О.В.Суворова І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови м. Ізмаїл Одеської області. 

Мета конференції: обговорення актуальних наукових і практичних проблем обдарованості, розвитку обдарованих дітей і юні, обмін досвідом щодо використання інноваційних підходів у контексті розв’язання питань підтримки та супроводу обдарованих учнів в сучасному інформаційно-освітньому просторі.

Наукова тематика конференції:

  • Філософські виміри обдарованості в інформаційному суспільстві;
  • Історія й обдарована особистість: точки перетину;
  • Обдарованість як проблема вищої освіти;
  • Психологічний і педагогічний супровід обдарованих учнів.

Запрошуються: науковці Національної академії наук України та галузевих академій; викладачі закладів вищої освіти; керівники та представники обласних і районних управлінь освіти, інститутів післядипломної освіти; представники адміністрації, учителі, класні керівники, психологи, соціальні педагоги, керівники гуртків закладів загальної середньої освіти та позашкільних освітніх закладів як державної, так і недержавної форм власності; працівники дошкільних закладів освіти і центрів раннього розвитку дитини; студенти та аспіранти ЗВО, а також всі, хто цікавиться проблемами обдарованості.

Список учасників

Прикріплені файли
Автор: Інститут обдарованої дитини НАПН України