Закрити
Науково-практичний онлайн семінар «Адаптація обдарованих дітей у дослідницькій діяльності МАН»
05 Травня 2020, 15:42 , Переглядів: 2641
FacebookTwitterLivejournal
Науково-практичний онлайн семінар «Адаптація обдарованих дітей у дослідницькій діяльності МАН» Науково-практичний онлайн семінар «Адаптація обдарованих дітей у дослідницькій діяльності МАН»

Шановні колеги! Запрошуємо 14 травня 2020 року взяти участь у науково-практичному онлайн семінарі «Адаптація обдарованих дітей у дослідницькій діяльності МАН», метою якого є обговорення та аналіз проблем з означеної теми та допомога у розв’язанні проблем адаптації обдарованих учнів у дослідницькій діяльності МАН.

Шановні колеги!
Запрошуємо 14 травня 2020 року взяти участь у науково-практичному онлайн семінарі «Адаптація обдарованих дітей у дослідницькій діяльності МАН», метою якого є обговорення та аналіз проблем з означеної теми та допомога у розв’язанні проблем адаптації обдарованих учнів у дослідницькій діяльності МАН.

До участі у заході запрошуємо: керівників закладів освіти, заступників керівників закладів освіти, практичних психологів, класоводів, що працюють над проблемами соціалізації і адаптації особистості в умовах Нової української школи.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ:

  • Психологічна підтримка та супровід обдарованих дітей у дослідницьких проєктах;
  • Проблеми адаптації учителя до роботи з учнями-членами МАН;
  • Створення освітнього середовища для учнів-членів МАН;
  • Педагогічні аспекти адаптації учнів-членів МАН до дослідницької діяльності.

Наукові керівники: директор Інституту обдарованої дитини НАПН України Гальченко М. С.; завідувач відділу інтелектуального розвитку обдарованої особистості Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат психологічних наук Андросович К. А.; провідний науковий співробітник відділу інтелектуального розвитку обдарованої особистості Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Ткаченко Л. І.

ПОРЯДОК РОБОТИ

Семінар проходитиме в онлайн режимі на платформі Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/89263546778
Ідентифікатор конференції: 89263546778

Початок роботи семінару 14 травня 2020 року о 14:00 год

Список учасників семінару

Прикріплені файли
Джерело: http://iod.gov.ua
Автор: Інститут обдарованої дитини НАПН України