Закрити
Для поширення серед Ваших учнів
20 Квітня 2020, 22:14 , Переглядів: 1989
FacebookTwitterLivejournal
Для поширення серед Ваших учнів Фото: www.ijsoweb.org Для поширення серед Ваших учнів

Міжнародна молодіжна наукова олімпіада IJSO є однією з найпрестижніших світових наукових олімпіад для молоді, яка включає в себе комплексну теоретичну та практичну перевірку знань та навиків з природничих дисциплін: фізики, хімії та біології .

 Національним оператором Міжнародної молодіжної наукової олімпіади IJSO в Україні виступає Національний центр “Мала академія наук України”.

У 2019 році Україна дебютувала на Олімпіаді виборовши 3 бронзові медалі, а цього року серед українських школярів проводитиметься І Всеукраїнський національний відбір учасників збірної, яка представлятиме країну на міжнародному фіналі 2020, який відбудеться в Німеччині. Крім того, Україну обрано приймаючою країною IJSO 2022.

Просимо Вас розповсюдити інформацію про Всеукраїнський національний відбір серед учнів-членів МАН Ваших територіальних відділень. Детальнішу інформацію про умови та правила проведення Всеукраїнського національного відбору Ви можете знайти у додатку та за посиланням http://man.gov.ua/ua/activities/ijso.

У випадку виникнення додаткових питань, Ви можете звернутися до національного координатора IJSO в Україні Євгена Кудрявця: jasuselection@man.gov.ua з темою листа IJSO_2020.

з повагою,
Національний центр "Мала академія наук"

Джерело: http://man.gov.ua
Автор: Національний центр "Мала академія наук"
Видалити Відміна
Забанити Відміна