Закрити
Науково-освітня фундація La main à la pâte
09 Квітня 2020, 14:55 , Переглядів: 671
FacebookTwitterLivejournal
Науково-освітня фундація La main à la pâte Фото: https://antiworldnews.wordpress.com Науково-освітня фундація La main à la pâte

Нашим друзям

Науково-освітня фундація La main à la pâte

Нашим друзям з Австралії, Австрії, Алжиру, Аргентини, Афганістану, Бангладеш, Бельгії, Беніну, Бразилії, Бруней-Даруссаламу, Буркіна-Фасо, В’єтнаму, Великої Британії, Венесуели, Вірменії, Гаїті, Греції, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Індонезії, Ірану, Ірландії, Італії, Йорданії, Казахстану, Камбоджі, Камеруну, Канади, Китаю, Колумбії, Коста-Рики, Кот-д’Івуару, Лівану, Маврикію, Мадагаскару, Малайзії, Малі, Мексики, Нігерії, Нідерландів, Німеччини, Пакистану, Палестини, Панами, ПАР, Парагваю, Перу, Румунії, Саудівської Аравії, Сенегалу, Сербії, Словаччини, Словенії, Сполучених Штатів Америки, Судану, Східного Тімору, Таїланду, Тайваню, Тунісу, Туреччини, Угорщини, України, Уругваю, Філіппін, Фінляндії, Чилі, Швейцарії, Швеції.

Дорогі друзі,

сьогодні вся планета страждає від епідемії Covid-19. Досі немає чіткого бачення, як людство вийде з цієї кризи. Ми знаємо, що освітні системи, заклади освіти, учителі та викладачі намагаються розробити нові підходи до організації освітнього процесу та навчальної діяльності. Водночас учні та їхні сім’ї стикнулися не лише зі значними труднощами, а подекуди й з відсутністю можливості продовжувати навчання. Згідно з результатами опитування Гарвардської школи освіти й Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), педагоги світу сьогодні запроваджують і розвивають локальні ініціативи, використовуючи інформаційні технології та мережу Інтернет1. Фонд La main à la pâte використовує такий підхід у Франції та розробив спеціальні ресурси для дистанційного навчання2.

Хоча ми розуміємо, що наші інструменти потребують адаптації до різних освітніх систем, ми хочемо поділитися наявним досвідом організації дистанційного навчання, оскільки впродовж останніх років (навіть десятиліть) ми пройшли успішний шлях і реалізували багато заходів та проєктів. Також ми хочемо Вам нагадати, що в ці складні часи ми готові допомогти та сказати, що з Вами – академії наук, міністерства освіти, громадські організації.

Саме тому, з почуттям щирої дружби, ми бажаємо поділитися нашою ініціативою та відкрити спільний канал спілкування.

Ми готові до спілкування з Вами. Ми усвідомлюємо, що не в змозі надати суттєву допомогу, однак розглянемо всі можливі варіанти для підтримки Ваших власних ініціатив. Ми завжди до Ваших послуг, щоб розділити Ваші труднощі й потреби.

Від імені всієї команди La main à la pâte
Даніель Руан, Дідьє Ру, Давід Жасмін, П’єр Лена, Ів Куер

Джерело: http://iod.gov.ua
Автор: Інститут обдарованої дитини НАПН України