Закрити
Команда Малої академії наук України повернулась з Тунісу з перемогою!
03 Квітня 2019, 14:47 , Переглядів: 3014
FacebookTwitterLivejournal
Команда Малої академії наук України повернулась з Тунісу з перемогою! Команда Малої академії наук України повернулась з Тунісу з перемогою!

Всі учасники команди України – переможці Міжнародного фестивалю інженерних та наукових проектів I-FEST2 який відбувся у м. Монастир, республіка Туніс, 21-27 березня 2019 року. Інститут обдарованої дитини долучився до цілеспрямованої підготовки команди юних дослідників Малої академії наук України.

Всі учасники команди України – переможці Міжнародного фестивалю інженерних та наукових проектів  I-FEST2 який відбувся у м. Монастир, республіка Туніс, 21-27 березня  2019 року:

Анастасія Кононенко (учениця 9 класу Запорізького технічного ліцею, Запорізьке відділення МАН) за свій проект «Автомобіль: безпека для дитини» у науковому напрямі «інженерія» отримала «срібло»,

Олександра Хомишин (учениця 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільське обласне відділення МАН) за дослідження на стику фізики й медицини «Особливості ефектів поверхневого натягу на інтерфейсі контактна лінза – офтальмологічна рідина» отримала бронзову медаль,

Артем Трень (учнень 10 класу Дніпровського Ліцею інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара, Дніпровське відділення МАН) за дослідницький проект з механіки «Мінімізація сил у задачах на статику» отримав бронзову медаль в секції фізика.

Міжнародний фестиваль I-FEST² вже десять років поспіль організується Туніською асоціацією майбутнього науки і техніки (ATAST), щороку проводиться для науковців з усього світу, а особливо розрахований на молодь від 14 до 24 років. У 2019 на ювілейному I-FEST²  зібралося майже 300 делегатів, які представляли 45 країн світу, серед них – США, Франція, Італія, Білорусь, Бразилія, Китай, Турція, Туніс, Малайзія, Нігерія, Південно-Африканська республіка та ін.

Учасниками фестивалю є школярі та студенти, які стали переможцями національних конкурсних програм в своїх країнах. Робоча мова конференції – англійськінженерія, комп?ютерні науки, екологія середовища, біологія та екологія життя, соціальні науки, мультимедіа, короткометражні фільми та бізнес проекти.

Представлення наукових та інженерних проектів учасниками I-FEST² відбувається у два етапи: у формі постерного захисту проекту та наукової співбесіди з членами журі та окремого представлення проекту перед широкою аудиторією суддів, конкурсантів і спостерігачів.

I-FEST2 народився завдяки меті об’єднати молодих вчених усього світу. Конкурс I-FEST2 ? не лише сприяє професійному зростанню, а й заохочує до міжкультурного діалогу та співпраці завдяки участі учнів, студентів й експертів із різних країн світу.

Фестиваль I-FEST² включає різноманітні наукові та культурні заходи, можливості нових знайомств та пізнавальних відкриттів, зокрема поїздки й екскурсії, що дозволять учасникам пізнати багату туніську культуру.

SKYPE-уроки англійської з носіями мови допомогли здобути перемогу!

Однією з умов фахового відбору учасників міжнародних конкурсів юних дослідників є достатній рівень володіння англійською, що дозволить стати повноправним учасником наукової дискусії з членами міжнародного журі. Відбір-відбором, але реальна ситуація захисту дослідницького проекту перед фахівцями з різних кран світу на міжнародному конкурсі є надзвичайно напруженою і стресовою. Як впоратися зі страхами, як бути впевненим і успішним в такій непростій ситуації. Інститут обдарованої дитини спільно з Національним центром «Мала академія наук України» здійснюють цілеспрямовану підготовку учасників міжнародних змагань в програмі якої заходи з формування стресостійкості в умовах збивальних факторів, багаторазовий захист-тренінг дослідницького проекту тощо. Надзвичайно потужну фахову підтримку даний проект отримав завдяки спонсорський підтримці он-лайн школи англійської  https://skylango.net/ .

Для учасників міжнародних конкурсів юних дослідників спонсор організував Skype-уроки з вчителями англійської англомовної країни. Це був потужний тренінг з представлення роботи, з наукової дискусії англійською.

Автор: Інститут обдарованої дитини НАПН України
Видалити Відміна
Забанити Відміна