Закрити
Всеукраїнський конкурс-рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів"
26 Лютого 2019, 18:49 , Переглядів: 3416
FacebookTwitterLivejournal
Всеукраїнський конкурс-рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми Всеукраїнський конкурс-рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів"

Інститут обдарованої дитини НАПН України та Національний центр «Мала академія наук України» за підтримкою Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України продовжує проведення Всеукраїнського конкурсу-рейтингу для закладів загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів і форм власності з метою вивчення стану роботи з обдарованою та талановитою молоддю України.

До участі у Конкурсі запрошуються педагогічні колективи шкіл, ліцеїв, гімназій, позашкільних та інших закладів освіти, в яких проводиться систематична робота з обдарованими дітьми та молоддю.

Головна мета конкурсу - створення всеукраїнської мережі закладів освіти по роботі з обдарованими дітьми та молоддю, підвищення ролі та статусу творчих педагогічних колективів та закладів освіти в суспільстві.

Головні завдання конкурсу:

  • створення всеукраїнського Реєстру освітніх закладів по роботі з обдарованими дітьми та молоддю;
  • моніторинг програмно-методичного забезпечення навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми та молоддю;
  • підвищення престижу закладів освіти, мотивації до використання інноваційний практик в роботі з обдарованими дітьми та молоддю.

Умови участі та інформація щодо Всеукраїнського конкурсу-рейтингу «Школа – джерело талантів» розміщена на Інтернет-сторінці http://talant.iod.gov.ua.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Файли для завантаження:
Положення про Всеукраїнський конкурс загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми «Школа – джерело талантів»

Заявка-анкета on-line

Паперова форма заявки-анкети (заповнюється у разі неможливості заповнення заявки-анкети on-line)

Паперова форма заявки-анкети номінація «Позашкільна освіта» (заповнюється позашкільними закладами освіти та надсилається на електронну адресу Оргкомітету)

Контактна інформація:

Адреса: вул. Січових Стрільців, 52-Д, м. Київ, 04053
Тел./факс:   ‎044-481-27-09
Моб.тел.:    ‎067-444-39-52 (Онопченко Олена)
Е-mail:  konkursiod@iod.gov.ua (Листи надсилати з поміткою "Школа")

Автор: Інститут обдарованої дитини НАПН України