Закрити
Всеукраїнський науково-практичний семінар "Ресурсний центр "КОЛОСОК” як складова STEM-освіти в Україні"
17 Січня 2019, 11:05 , Переглядів: 1984
FacebookTwitterLivejournal
Всеукраїнський науково-практичний семінар Всеукраїнський науково-практичний семінар "Ресурсний центр "КОЛОСОК” як складова STEM-освіти в Україні"

Семінар організував Інститут модернізації змісту освіти спільно з Інститутом обдарованої дитини НАПН України, Оргкомітетом Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу „КОЛОСОК” та редакцією науково-популярного природничого журналу для дітей „КОЛОСОК”.

13-15 січня 2019 року у Львові  відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар "Ресурсний центр "КОЛОСОК” як складова STEM-освіти в Україні”. Семінар організував Інститут модернізації змісту освіти спільно з Інститутом обдарованої дитини НАПН України, Оргкомітетом Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "КОЛОСОК” та редакцією науково-популярного природничого журналу для дітей "КОЛОСОК”.

Програма семінару: http://kolosok.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/prohrama3.pdf

Учасники семінару, науковці та педагогічні працівники, пропонували шляхи впровадження ідей STEM-освіти в контексті реалізації дидактичних принципів Нової української школи.

Практична частина семінару зокрема передбачала знайомство з новими медіатехнологіями, які  використовуються у журналі "КОЛОСОК”, можливостями застосування їх у практиці роботи учителя початкової школи та природничих предметів. Учасники вивчали можливості використання віртуальної та доповненої реальності (додатки „Сканер QR і штрих-коду”, „HP Reveal”, „Galactic Explorer for MERGE Cube”), які візуалізують природні процеси та явища.

Джерело: Острів знань
Автор: Інститут обдарованої дитини НАПН України

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна