Закрити
У Фінляндії ввели денний сон на роботі
09 Листопада 2018, 15:48 , Переглядів: 3945
FacebookTwitterLivejournal
У Фінляндії ввели денний сон на роботі Фото: Work.ua У Фінляндії ввели денний сон на роботі

У Гельсінкі новий тренд - спати на роботі за гроші компанії-роботодавця. В деяких фірмах навіть наймають фахівця, який проводить корпоративну тиху годину - допомагає розслабитися і вчить медитації.

Як пише видання yle.fi, виявляється, фінські профспілки прийшли до висновку, що денний сон в середині робочого процесу плідно позначається не тільки на продуктивності співробітників, а й (що цілком логічно) на фінансових статках фірми, де співробітникам дозволяється годинку подрімати.

Змусити себе розслабитися важко, але під керівництвом тренера це стає набагато простіше навіть в середині дня. Інструктор в цій ситуації на вагу золота, тому що він допомагає зробити цю ментальну паузу, відправитися в міні-відпустку на півгодини.

До висновку про користь денного сну (він становить від 30 до 60 хвилин в залежності від фірми і розпорядження керівництва) профспілки Гельсінкі прийшли після того, як серед працівників різних компаній були проведені опитування.

Люди розповідали про втому на робочому місці, фізичний дискомфорт (болі в спині і суглобах при сидячій роботі) і бажання якнайшвидше покинути робоче місце під кінець дня.

ЗМІ Фінляндії вже встигли розповісти на сторінках своїх видань про новий столичний тренд. Журналісти не виключають, що найближчим часом звичка спати на роботі (нагадаємо, цей час оплачується, як і робочий) «перекинеться» і на інші міста.

Однак уже зараз очевидно, що сон, який багато хто звик асоціювати з лінню, тепер безпосередньо відповідає за продуктивність співробітників компаній, а також за успішність і конкурентоспроможність цих фірм.

Джерело: http://facebook.com
Обговорення (3)
Marusya0702 31 Січня 2019, 14:00
Це дуже добре. Сон удень допомагає відновити концентрацію уваги, продуктивність та здатність фокусуватися на роботі. Крім того, дрімання працює як антидепресант, покращує настрій та в цілому може надати заряд енергії, як повноцінний нічний сон.Крім того, тривале дрімання посеред дня може порушити внутрішній годинник організму, викликавши своєрідний «збій». Тоді може порушитися режим дня, що може стати причиною появи неконтрольованого відчуття голоду, порушення сну та нестачі енергії. Я гадаю краще проконсультуватися з лікарем та за потреби пройти відповідні обстеження.
smiley
_vodolazskaya_v_19 18 Лютого 2019, 13:34
Це дуже круто!!!
redbloodrose 18 Лютого 2019, 13:38
Я дуже поважаю таке рішення)))
Видалити Відміна
Забанити Відміна