Закрити
Укрпошта проводить в Києві акцію для дитячих будинків: як допомогти сиротам
09 Листопада 2018, 13:12 , Переглядів: 4012
FacebookTwitterLivejournal
Укрпошта проводить в Києві акцію для дитячих будинків: як допомогти сиротам Фото: facebook.com Фото Олександр Куринський

Відправити можна не лише книги, придбані у відділеннях Укрпошти, а й будь-які речі. Зараз є більш актуальними побутові речі.

У київських відділеннях Укрпошта оголосила акцію – громадяни можуть відправити посилку в найближчі дитячі будинки. Про це повідомляє сайт газети "Вечірній Київ".

"Вечірка" розпитала про її умови в Головпоштампі на Майдані Незалежності.

Отже, участь поштового оператора в тому, що дарується коробка, в якій ви відправите свої благодійні пакунки до сирітців. У переліку – 23 дитячих будинки різного типу та масштабу.

Їх вам також дадуть в будь-якому відділенні Укрпошти. Окремо слід зазначити, що акція локальна й проводиться лише в Києві (дитячі будинки є й з Київської області).

Оператор Головпоштампу Маргарита Хвістані розповіла, що поки про часові рамки акції не йдеться. Адміністрація Головпоштампу пояснює – відвідувачі можуть також придбати дитячу книгу на пошті й відправити її. Однак пані Маргарита пояснює, що можна відправити не лише книги, придбані в них, а й будь-які речі.

Однак не всі речі є корисними. Директор Центру для дітей-сиріт та дітей з неблагополучних сімей Надія Чернуха з села Требухів на Київщині розповіла, що для них зараз є більш актуальними побутові речі, а книг у них вдосталь. Зокрема, в Требухів живуть або є на утриманні 15 дітей віком від 7 до 18 років. І саме зараз їм вдалося придбати і одяг, і постільну білизну, а книги тут взагалі один з найчастіших подарунків, тому їх вистачає. Пані Надія додає, що є потреба в побутовій хімії та косметиці для особистої гігієни.

- Ні, ніхто не забезпечує. Шукаємо самі благодійників. Та потреби в дітей постійно змінюються. Зараз, наприклад, ми саме закупили й одяг, і постільну білизну. А ось канцелярські товари більш потрібні перед початком навчального року в серпні, - додає вона.

До речі, до Дня української писемності Укрпошта випустила марки з українською абеткою.

Джерело: Вечірній Київ
Видалити Відміна
Забанити Відміна