Закрити
МОН створює службу "шкільних ревізорів" у кожній області
08 Листопада 2018, 12:23 , Переглядів: 2581
FacebookTwitterLivejournal
МОН створює службу МОН створює службу "шкільних ревізорів" у кожній області

"Це - ідеологічно нова структура", - пояснила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Державна служба якості освіти, яка централізовано відповідає за дотримання якості освіти та освітніх стандартів, буде представлена в кожній області України та м.Києві., передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства.

Відповідне рішення про утворення територіальних органів Державної служби якості освіти ухвалив Кабінет Міністрів у середу, 7 листопада.

"Держслужба якості – ідеологічно нова структура. Її основне завдання – не покарання винних, а допомога закладу, керівництву, вчителям у підвищенні якості їхньої діяльності та якості результатів навчання учнів. ДСЯО та її територіальні органи, насамперед, надаватимуть рекомендації щодо організації внутрішньої системи забезпечення якості освіти, проводитимуть інституційний аудит, затверджуватимуть за результатами експертизи освітні програми шкіл та братимуть активну участь у сертифікації педагогічних працівників", – пояснила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Перші територіальні органи планується утворити в 6 регіонах: Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Одеській, Харківській областях та м. Києві. Уже до кінця січня 2019 року Держслужба проведе конкурси на заміщення вакантних посад керівників та заступників керівників цих органів.

Очікується, що впродовж 2019 року такі структурні підрозділи Державної служби якості освіти запрацюють в усіх областях України. Наразі формується також штат центрального апарату ДСЯО.

Усі працівники Держслужби та її територіальних органів матимуть статус держслужбовців. Як результат, відбір на роботу відбуватиметься на конкурсних засадах та за низкою жорстких вимог Закону "Про державну службу".

Також у Міністерстві нагадали, що Державну службу якості освіти України було створено рішенням Уряду 6 грудня 2017 року.

Джерело: Цензор
Видалити Відміна
Забанити Відміна