Закрити
В Індії побудували найвищу статую в світі
05 Листопада 2018, 10:38 , Переглядів: 2820
FacebookTwitterLivejournal
В Індії побудували найвищу статую в світі Фото: facebook.com/bloger.fm В Індії побудували найвищу статую в світі

Її висота становить 182 метри й вона вище за статую Христа в Бразилії (38 м), статую Свободи в США (93 м), "Батьківщину-Мати" у Києві (102 м) та навіть за попередню найвищу статую світу - Будду Весняного Храму в селищі Чжаоцунь, провінція Хенань, КНР (128).

В Індії, на острові Садху Бет у штаті Гуджарат, побудували найвищу статую у світі - Статую Єдності, повідомляє он-лайн радіо Bloger.FM на своїй сторінці у Facebook.

Статуя Єдності зведена на честь Валлабхаї Патель, одного з авторів Конституції Індії та державотворців країни. Монумент відкрили на його 143-й День народження. За свої заслуги перед Індією Валлабхаї Патель отримав почесне прізвисько Сардар, що означає "вождь" або "лідер" багатьма мовами Індії.

Над Статуєю Єдності працювало близько 250 інженерів та 3400 робітників. Будівництво тривало 33 місяці. Для монумента збирали залізо з усієї країни. Він також відомий як Залізна людина Індії. Ядро статуї зроблене з залізобетону, а його поверхня вкрита 553-ма бронзовими панелями. Кожна панель має від 10 до 15 мікропанелей.

Скульптура Валлабхаї Пателя складається з 40-метрового постаменту та 142-метрової статуї. На рівні 153 метрів встановлений оглядовий майданчик - він може вмістити до 200 осіб. Будівництво Статуї Єдності коштувало 430 млн доларів.

Видалити Відміна
Забанити Відміна