Закрити
Віртуальна зустріч з учасниками «ICYS - Україна»
25 Жовтня 2018, 22:45 , Переглядів: 601
FacebookTwitterLivejournal
Віртуальна зустріч з учасниками «ICYS - Україна» Віртуальна зустріч з учасниками «ICYS - Україна»

В рамках проекту підготовки юних дослідників до ХХVІ Міжнародної конференції юних дослідників International Conference of Young Scientists (ICYS-2019), яка відбудеться в м. Куала-Лумпур (Малайзія) 17.10.18 проведено віртуальну співбесіду з учасниками І-го національного етапу «ICYS-Україна - 2019», в якій прийняло участь 36 школярів з різних регіонів України.

Автори дослідницьких проектів представили себе та результати власних досліджень, англійською мовою. Майстерність викладення основних результатів дослідження в регламентований час та участь у дискусії з теми дослідження на високому рівні продемонстрували більшість з учасників віртуальної співбесіди.

Джерело: Острів знань
Автор: Інститут обдарованої дитини НАПН України

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна