Закрити
Мер Києва доручив перевірити системи відеоспостереження у школах столиці
18 Жовтня 2018, 15:14 , Переглядів: 1197
FacebookTwitterLivejournal
Мер Києва доручив перевірити системи відеоспостереження у школах столиці Фото: bcoreanda.com Мер Києва доручив перевірити системи відеоспостереження у школах столиці

Після трагедії в Керчі Кличко доручив перевірити роботу системи відеоспостереження в усіх столичних школах, садках та інших навчальних закладах

Мер Києва Віталій Кличко під час відкриття засідання Київської міської ради доручив перевірити роботу системи відеоспостереження в усіх столичних школах, садках та інших навчальних закладах. Про це йдеться на сторінці Департаменту освіти і науки Києва КМДА у Facebook.

"Ви знаєте про трагедію, яка сталася в місті Керч. 20 людей, більшість з яких підлітки, загинули, велика кількість поранених, - сказав Кличко. - Я спілкувався з керівником київської поліції щодо упереджувальних заходів. Також я дав доручення міським службам перевірити всі системи відеоспостереження, в першу чергу - в усіх навчальних закладах столиці", - додав він.

Мер нагадав, що в столиці всі дитячі садки та школи обладнані системами відеоспостереження, дані з яких передаються до міського дата-центру. Цими даними користуються і правоохоронні органи.
“Я дав доручення перевірити, як працює система відеоспостереження, де в нас є слабкі місця, що треба доопрацювати. Ми повинні вживати всіх можливих заходів, щоб таких трагедій, як сталася в Керчі, не відбулося у нас", - відзначив Віталій Кличко.

Видалити Відміна
Забанити Відміна