Закрити
Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціалізація обдарованого учня в Інтернет-середовищі: методичне забезпечення і супровід»
08 Жовтня 2018, 12:21 , Переглядів: 1038
FacebookTwitterLivejournal
Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціалізація обдарованого учня в Інтернет-середовищі: методичне забезпечення і супровід» Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціалізація обдарованого учня в Інтернет-середовищі: методичне забезпечення і супровід»

Організатори запрошують науковців, докторантів, аспірантів, студентів, молодих вчених, педагогічних працівників закладів освіти, практичних психологів, методистів, керівників гуртків позашкільних навчальних закладів та усіх зацікавлених проблематикою обдарованості.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціалізація обдарованого учня в Інтернет-середовищі: методичне забезпечення і супровід», яка відбудеться в актовій залі Президії НАПН України, за адресою: вул. Січових Стрільців, 52-а

Мета конференції: науково-методичне забезпечення інтерактивної психолого-педагогічної підтримки процесу соціалізації обдарованих учнів в Інтернет-середовищі.

Наукова тематика конференції охоплює такі проблеми (але не обмежується ними):

Напрями роботи конференції:

  • соціалізація обдарованих учнів в Інтернет-середовищі;
  • педагогічні  умови соціалізації обдарованих  учнів засобами Інтернет-технологій;
  • проблеми безпечного Інтернету;
  • діагностичний online-інструментарій для роботи з обдарованою молоддю;
  • кіберсоціалізація у процесі навчальної діяльності;
  • проектна діяльність із застосуванням Інтернет-технологій;
  • готовність учителя до соціалізації обдарованих учнів засобами Інтернет-технологій;
  • психолого-педагогічний супровід обдарованого учня засобами Інтернету.

В програмі конференції – проведення майстер-класів, тренінгів, діалогів з проблематики конференції, тематичні дискусії за участю провідних науковців Інституту обдарованої дитини та співорганізаторів.

Запрошуються: керівники і представники обласних та районних управлінь освіти, інститутів післядипломної освіти; науковці, викладачі ВНЗ; адміністрація навчальних закладів, психологи, соціальні педагоги, учителі, класні керівники; аспіранти та студенти вищих навчальних закладів та усі зацікавлені проблематикою заходу.

Мови конференції: українська, російська, англійська.
Початок реєстрації учасників: о 9.00 год.
Відкриття конференції: 31 жовтня 2018 р. о 10.00 год.

Інформаційне повідомлення

Джерело: Острів знань
Автор: Інститут обдарованої дитини НАПН України

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна