Закрити
Соцмережі обурила поведінка директора школи в Маріуполі
07 Вересня 2018, 09:39 , Переглядів: 2454
FacebookTwitterLivejournal
Соцмережі обурила поведінка директора школи в Маріуполі Фото: 0629.com.ua Соцмережі обурила поведінка директора школи в Маріуполі

Користувачі соціальних мереж встали на захист старшокласниці з пофарбованим волоссям, якій директор школи заборонила стояти в першому ряду на урочистій лінійці 1 вересня.

У Маріуполі малинові волосся 13-річної школярки викликали скандал в школі, повідомляє сайт 0629.com.ua.

Ученицю гімназії № 1 поставили "на лічильник" - їй дали тиждень, щоб вона привела свій зовнішній вигляд у відповідність до вимог навчального закладу.

Про це 0629 розповіла мама дівчинки.

На лінійці через колір волосся їй заборонили стояти в першому ряду.

"Моя дочка захоплюється аніме. Це частина молодіжної культури, в зв'язку з чим вона хоче перефарбовуватися. У той же час моя дочка бере активну участь у всіх шкільних заходах, грає у волейбол", - повідомила мама і додала, що ще кілька учнів школи мають такі нестандартні кольори волосся.

Директор гімназії №1 Людмила Антонова в нестандартному кольорі волосся бачить порушення статуту школи. Наводить як приклад той факт, якби всі учні мали б нестандартний колір волосся.

"Я побачила її на перекличці і запропонувала перефарбуватися в інший, наприклад, в каштановий колір волосся", - зазначила директор. Учениці вона порадила користовуватися фарбою, яка змивається, і   захоплюватися цим на канікулах.

При цьому Людмила Яківна визнала, що колір волосся не впливає на засвоєння школярами навчального матеріалу.

Проте, в школі існують статут і шкільна форма, каже директор. Про колір волосся там, природно, нічого не сказано. На пропозицію внести до статуту корективи, зазначила, що це потрібно міняти на рівні департаменту освіти.

Отже, резюмуємо
1. Колір волосся не впливає на успішність
2. Колір волосся не обговорений в статуті школи, а значить, малиновий колір не вважається порушенням.
3. Проте, від учениці вимагають перефарбувати волосся в інший колір ... на підставі статуту школи.

До речі, всі пам'ятають гучну історію щодо зовнішнього вигляду учасника навчально-виховного процесу, яка відбулася напочатку літа.

У селі Бугаївка, Рівненській області, звільнили виховательку Віту Черешньовської через фото в купальнику в соцмережі.

Ця історія розлетілася по всій Україні. Віта Черешньовская кожен день отримує десятки повідомлень від людей зі словами підтримки.

А українські вчителі навіть флаштували флеш-моб на підтримку колеги, викладаючи свої фото у купальниках в соцмережах і тим самим доводячи, что вчителі - теж люди, і мають право на відпочинок і будь-які прояви соціальної активності.

Видалити Відміна
Забанити Відміна