Закрити
Про чітке законодавче врегулювання доплати за престижність вчителів
30 Серпня 2018, 12:50 , Переглядів: 1097
FacebookTwitterLivejournal
Про чітке законодавче врегулювання доплати за престижність вчителів Про чітке законодавче врегулювання доплати за престижність вчителів

Автор електронної петиції, опублікованої на сайті Президента України, закликає небайдужих підтримати її.

Сергій Недбайло, автор електронної петиції "Про чітке законодавче врегулювання доплати за престижність вчителів", звертається до всіх педпрацівників на сторінці Союзу освітян України у ФБ:

"Шановні колеги. Доля ваших відсотків за престижність залежить від багатьох чинників, в тому числі й від примх місцевих депутатів або чиновників. Петиція, про яку говорили - чекає небайдужих вчителів на сайті. Ми хоч дечого можемо добитись для себе???"

"Згідно з частиною 4 статті 77 Бюджетного кодексу при затвердженні відповідних бюджетів місцеві ради мають передбачати видатки, необхідні для першочергового забезпечення потреби в коштах на оплату праці працівників освіти відповідно до встановлених законодавством умов оплати праці."

В різних регіонах, ОТГ, населених пунктах різні відсотки доплати за престижність вчительської праці. Тобто пару чиновників ради(ОТГ) чи депутатів будуть вирішувати чи в селі (селищі) Великі Пупи виділяти на престижність чи ні. А в селі Маленькі Пупи (що за 10км) виділили 20%, бо там інша ОТГ і є підприємства. Хоча рік тому вони були в одному районі і отримували однаково.То доки ми, педагоги, будемо залежати від того чи платить якийсь підприємець в конвертах, чи влаштували всіх "своїх" на роботу в сільську раду, чи роздутий штат в громаді тощо? То доки ми будемо дивитись вовком на вчителів-сусідів, бо в них 20%, а в нас 5?

Пропоную законодавчо закріпити відсоток і не створювати напругу в суспільстві і, зокрема, між самими вчителями щодо дуже різних відсотків оплати", - наголошує автор петиції.

До закінчення голосування по даній петиції залишилося 92 дні.

Проголосувати за петицію

Видалити Відміна
Забанити Відміна