Закрити
Міносвіти пропонує перевести вчителів-пенсіонерів на контракт, - Гриневич
27 Серпня 2018, 15:57 , Переглядів: 767
FacebookTwitterLivejournal
Міносвіти пропонує перевести вчителів-пенсіонерів на контракт, - Гриневич Фото: flickr.com Міносвіти пропонує перевести вчителів-пенсіонерів на контракт, - Гриневич

Лілія Гриневич: Є старші викладачі-пенсіонери, які в 70 активно працюють, а є такі, які вже не здатні працювати ... Тоді вони відпрацювали контракт - і його далі можуть не продовжити

Про це повідомила міністр Лілія Гриневич в інтерв'ю "Українській правді", передає Цензор.НЕТ.

"У проекті закону" Про загальну середню освіту ", який ми повинні внести в парламент, ми пропонуємо положення про те, що всі працівники пенсійного віку, незалежно від того, учитель це або директор, переводяться на контрактну форму. Це означає, що з ними кожен раз будуть заново укладати контракт ", - розповіла міністр.

"Є старші викладачі-пенсіонери, які в 70 активно працюють, а є такі, які вже не здатні працювати ... Тоді вони відпрацювали контракт - і його далі можуть не продовжити", - пояснила Гриневич.

Термін договору буде прерогативою директора. "Повинно бути все чітко прописано в контракті: як людина проводить навчальний процес, володіє сучасними методиками навчання, або у нього хороша результативність роботи з учнями ... Якщо педагог може пропускати уроки, бути на заняттях бездіяльним, є прояви знущань над дітьми - є підстави розірвати контракт. Тривалість контракту - на розсуд директора школи. може бути на рік, а може на 5. Він бачить, як учитель працює ", - сказала Гриневич.

Джерело: Цензор
Видалити Відміна
Забанити Відміна