Закрити
Найкрасивіші сади
23 Серпня 2018, 12:25 , Переглядів: 2706
FacebookTwitterLivejournal
Найкрасивіші сади Фото: gooodnews.ru Найкрасивіші сади

Міжнародний конкурс садової фотографії - один з головних конкурсів, пов'язаних з ботанічної тематикою. Свої роботи на нього надсилають фотографи з усього світу.

Всього в конкурсі 11 основних категорій, серед яких «Юний садовий фотограф» для початківців і «Сади на вулиці» - для тих, хто знімає смартфоном. Конкурс щорічно проводиться під патронатом Королівського ботанічного саду Великобританії, а роботи, названі кращими, дійсно заслуговують на увагу.

Бразильський фотограф Марсіо Кабрал здобув перемогу в цьому фотоконкурсі, з фотографією під назвою "Схід в Серрадо" зроблені в безкрайньому екорегіони тропічної бразильської савани.

Тирон Майкл Макглінкі, керуючий директор IGPOTY, сказав: "Марсіо створив вражаючу картину рослинного життя в Серрадо. Він передав красу квітів Paepalanthus chiquitensis в той момент, коли вони протягнули свої пелюстки до сонця".

Інші фото садів і ландшафтних композицій з усього світу також високо оцінили на конкурсі. Автори зобразили природу в різні пори року - від пагорбів золотого рису в Китаї до хом'яка з квіткою в Австрії.

Отже, представляємо вашій увазі переможців конкурсу "Садовий фотограф 2018 року".

Джерело: gooodnews.ru
Видалити Відміна
Забанити Відміна