Закрити
Необхідно посилювати вивчення математики в школі, - Карандій
20 Серпня 2018, 11:34 , Переглядів: 664
FacebookTwitterLivejournal
Необхідно посилювати вивчення математики в школі, - Карандій Фото: flickr.com Необхідно посилювати вивчення математики в школі, - Карандій

Вадим Карандій: На жаль, лише 52% наших випускників в 11-му класі змогли справитись із завданням, з яким повинні були працювати у 8-му класі

Погане виконання випускниками шкіл простих завдань тесту зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2018 році свідчить про доцільність посилення вивчення математики в середній школі.

Про це, під час прес-конференції, присвяченій результатам тестування, сказав директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, повідомляє портал Osvita.ua.

«Напевно, найбільше проблем у нас існує з математикою. Якщо з інших предметів ситуація більш-менш нормальна або стабілізована, то з математики, на жаль, у нас динаміка результатів є невтішною», - зазначив директор УЦОЯО.

Зокрема, він навів приклад одного із завдань тесту з математики на дії з дробами, які вивчаються в 7-8 класі, в якому було необхідно скоротити на 2 чисельник і знаменник і отримати результат.

«Завдання не складне. Але, на жаль, лише 52% наших випускників в 11-му класі змогли справитись із завданням, з яким повинні були працювати у 8-му класі», -зазначив Вадим Карандій

Також директор Українського центру оцінювання якості освіти наголосив на необхідності порушення питання щодо посилення вивчення математики в основній школі, оскільки не вміючи вирішувати такі завдання, школяри будуть абсолютно неуспішними, навчаючись у 10-11 класі.

Джерело: Оsvita.ua
Видалити Відміна
Забанити Відміна