Закрити
МОН визначило напрями роботи шкільних психологічних служб
17 Серпня 2018, 12:02 , Переглядів: 730
FacebookTwitterLivejournal
МОН визначило напрями роботи шкільних психологічних служб Фото: SciencePop МОН визначило напрями роботи шкільних психологічних служб

МОН розроблені рекомендації щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу на 2018/19 навчальний рік.

Відповідний лист направлений на адреси регіональних департаментів освіти та інститутів післядипломної педагогічної освіти, повідомляє сайт Osvita.ua.

Рекомендації мають використовуватись практичними психологами, соціальними педагогами, методистами та директорами навчально-методичних кабінетів, які працюють в системі освіти.

У Міносвіти нагадують, що метою діяльності психологічної служби є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

Серед основних напрямків, яким має бути присвячена увага працівників психологічних служб у цьому навчальному році, є робота з адаптації дітей у першому класі, робота із забезпечення протидії шкільному булінгу та домашньому насильству.

Також психологічна служба має сконцентруватись на роботі з дітьми з особливими освітніми потребами та продовжити надання психологічної та соціально-педагогічної допомоги внутрішньо переміщеним громадянам, членам їх сімей і родичам загиблих в ході АТО.

Джерело: Оsvita.ua
Видалити Відміна
Забанити Відміна