Закрити
В МОН проведуть вебінар щодо використання LEGO в школах
14 Серпня 2018, 14:04 , Переглядів: 731
FacebookTwitterLivejournal
В МОН проведуть вебінар щодо використання LEGO в школах Фото: volynpost.com В МОН проведуть вебінар щодо використання LEGO в школах

Метою безкоштовного заходу стане ознайомлення вчителів початкових класів з технологіями та застосуванням LEGO в освітньому процесі.

Інститут модернізації змісту освіти спільно з FIRST LEGO League в Україні проведе безкоштовний вебінар «Інноваційні програми FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior у початковій школі», повідомляє портал Osvita.ua.

Під час вебінару будуть обговорюватися питання використання конструктора LEGO як новітнього освітнього інструмента, застосування сучасних проектних технологій від LEGO в освітньому процесі та умови участі у Всеукраїнському фестивалі «FIRST LEGO League Jr.» для дітей віком від 6 до 10 років.

До участі у вебінарі запрошуються фахівці, які координують роботу з питань інноваційної діяльності та впровадження STEM-освіти, методисти та вчителі початкових класів.

Вебінар відбудеться 21 серпня 2018 року о 12:00. Для участі необхідно зареєструватись та заповнити відповідну заявку.

Напередодні вебінару на зареєстровану електронну адресу буде надіслано лист з посиланням, за яким можна буде перейти до участі у вебінарі.

Джерело: Оsvita.ua
Видалити Відміна
Забанити Відміна