Закрити
Без смартфонів у школі: Уряд Франції заборонив школярам користувтися ґаджетами
12 Серпня 2018, 14:52 , Переглядів: 1702
FacebookTwitterLivejournal
Без смартфонів у школі: Уряд Франції заборонив школярам користувтися ґаджетами Фото: takprosto.cc Без смартфонів у школі: Уряд Франції заборонив школярам користувтися ґаджетами

Заборона стосуватиметься дітей віком до 15 років.

У Франції прийняли закон, згідно з яким школярі будуть змушені вимикати свої смартфони у школі.

30 липня законопроект про заборону користування в школах мобільними пристроями, які під’єднуються до інтернету, пройшов остаточне ухвалення в парламенті Франції.

Новий французький закон, ініціатором якого виступило міністерство освіти Франції, набуде чинності вже у вересні цьогоріч. Школярам доведеться вимикати свої смартфони або залишати їх вдома.

Проте заборона передбачає деякі винятки. Дозволяється використання ґаджетів під час позакласних занять, а також навчання дітей з особливими потребами або ж із педагогічною метою.

Схожу заборону вже ухвалювали в Франції в 2010 році, однак нинішній міністр освіти країни Жан-Мішель Бланке вважає, що попередній закон був недостатньо суворим.

Нагадаємо, у червні він назвав документ «законом для XXI століття, законом епохи цифрової революції». «Будучи відкритими технологіям майбутнього, ми не повинні сліпо погоджуватися з усіма можливостями їхнього застосування», – заявив пан Бланке.

Раніше він наголошував:  “Не рідко ми дивимося на дитячий майданчик, де діти не грають у футбол, а дивляться у свої смартфони. З освітньої та педагогічної точки зору – це проблема”.

Ухвалений 30 липня законопроект є виконанням обіцянки, яку дав чинний президент Франції Еммануель Макрон під час своєї передвиборчої кампанії. В опозиції ж заборону називаються суто «косметичною».

Видалити Відміна
Забанити Відміна