Закрити
McDonald's випускає монети MacCoin
31 Липня 2018, 12:12 , Переглядів: 1496
FacebookTwitterLivejournal
McDonald's випускає монети MacCoin Фото: ixbt.com McDonald's випускає монети MacCoin

Всього виготовлено 6,2 мільйона монет, які надійдуть в ресторани компанії в 50 країнах світу

Мережа закладів швидкого харчування McDonald's оголосила, що має намір відзначити 50-річчя бургера Біг Мак незвичайною акцією - випуском власної монети MacCoin. Її зможуть «заробляти» відвідувачі ресторанів мережі. Популярність криптовалюта змушує насамперед подумати, що це чергова віртуальна валюта, наприклад, подібна «валюті для фотографів» KODAKCoin. Однак все простіше. Йдеться про сувенірних монетах, які будуть видаватися при покупці Біг Маків, починаючи з 2 серпня. Починаючи з 3 серпня, за таку монету, навпаки, можна буде купити Біг Мак.

Оформлення п'яти різновидів монет стилізовано відповідно п'ятьма десятиліттями, що пройшли з моменту випуску першого Біг Мака.

Всього виготовлено 6,2 мільйона монет, які надійдуть в ресторани компанії в 50 країнах світу. З якоїсь причини Росії в списку немає. Росіянам в пам'ять про 50-річчя відомого гамбургера, який The Economist використовує для порівняння купівельної спроможності валют різних країн, запропоновані сувенірні склянки. Щоб отримати такий стакан, потрібно купити обід з Біг Маком.

Джерело: ixbt.com
Видалити Відміна
Забанити Відміна