Закрити
Батьківські внески для шкіл
20 Липня 2018, 14:34 , Переглядів: 895
FacebookTwitterLivejournal
Батьківські внески для шкіл Фото: life.pravda.com.ua Батьківські внески для шкіл

Команда DOZORRO, яка є частиною громадської організації Transparency International Україна, займається громадським контролем публічних закупівель у співпраці з ГО "Батьки SOS" розробили опитувальник на питання стосовно батьківських внесків, і пропонують батькам відповісти на кілька питань.

Ось про що йдеться на сайті проекту  DoZorro.

"В школі, якій навчається Ваша дитина, завжди щось потрібно відремонтувати, або закупити меблі чи електроніку. Вирішуються ці питання за рахунок бюджету, але паралельно вже багато років існує й інша практика - батьківські внески.

Батьківські внески стали правилом у багатьох школах, а прозорість їх використання, на жаль, низька. В цьому контексті виникають різні питання. Можливо, з місцевого бюджету вже виділили суму на те, на що збирає школа? Можливо, школа чи районне управління освіти вже навіть закупили якісь товари, проте за завищеними цінами, а решту, якої не вистачає, планують закупити за рахунок батьків?

Команда DOZORRO, яка є частиною громадської організації Transparency International Україна, займається громадським контролем публічних закупівель та має на меті підготувати аналітичний звіт про те, яким чином батьки учнів можуть отримувати інформацію про закупівлі для шкіл. А також, яким чином можна залишити повідомлення про ті закупівлі, у яких помітили потенційні порушення.

Для цього необхідно зрозуміти, на скільки поширеною є практика благодійних внесків, та про які суми йде мова. Для цього у співпраці з ГО "Батьки SOS" ми розробили опитувальник на питання стосовно батьківських внесків. Якщо Ваша дитина навчається у школі не приватної форми власності, ми би хотіли попросити Вас на них відповісти.

У цьому опитувальнику не треба надавати особисту інформацію, свої контактні дані чи назву/номер школи".

Видалити Відміна
Забанити Відміна