Закрити
Острів знань вітає українських школярів - переможців "Олімпіади Геніїв 2018"
02 Липня 2018, 17:36 , Переглядів: 1368
FacebookTwitterLivejournal
Острів знань вітає українських школярів - переможців Фото: https://www.kark.com Острів знань вітає українських школярів - переможців "Олімпіади Геніїв 2018"

Українські школярі, Члени Малої академії наук, здобули 2 золоті, 2 срібні, 3 бронзові медалі та дві почесні відзнаки на GENIUS Olympiad 2018, яка проходила 11-16 червня у США на базі State University of New York at Oswego.

Українські школярі, Члени Малої академії наук, здобули  2 золоті, 2 срібні, 3 бронзові медалі та дві почесні відзнаки на GENIUS Olympiad 2018, яка проходила 11-16 червня у США на базі State University of New York at Oswego.

У змаганнях взяли участь понад 1300 школярів з усього 72 країн світу у різних категоріях. В категорії «Science» Україну на олімпіаді Геніїв представляли 9 манівців. Усі вони мають високі нагороди:

«Золото»:

Валентин Фречка, учень із Закарпаття за роботу «Інноваційна технологія виготовлення паперу із опалого листя»

Катерина Малкіна, учениця з Маріуполя, за роботу «Метод біоутилізації поліетилену високої щільності».

«Срібло»:

Валерія Тищенко, учениця із Херсона, робота «Перетворювач тривимірних механічних коливань в електроенергію».

Максим  Терентьєв, учень із Херсона, робота «Розробка пристроїв для покращення венозного кровообігу за допомогою електричного струму».

«Бронза»:

Софія Петришин, учениця зі Львова, робота «Проектування та розробка приладу для передачі цифрової інформації людям з вадами зору»

Микола Веремчук, учень із Чернівців, робота «Дослідження впливу параметрів оптичної системи на стабільність частинки в оптичній пастці»

Поліна Зелінська, учениця з Херсона, робота «Зміна морфофункціональних показників крові під впливом електричної та хімічної стимуляції».

Почесні відзнаки

Артем Міронець, учень із Сум, за роботу «Субстратна приуроченість копрофільних аскоміцетів НПП Деснянсько- Старогутський»

Анна Волкова, учениця з Чернівців, за роботу «Відновлення ґрунтів забруднених важкими металами»

 

Детальніше див:

https://mon.gov.ua/ua/news/ukrayinski-shkolyari-zdobuli-6-medalej-na-olimpiadi-geniyiv-u-ssha

та

http://man.gov.ua/ua/news/academy_news/zmagannya--geniyiv-br-komanda-manivtsiv-privezla-z-genius-olympiad-u-ssha--zoloto---bronzu--i-spetsialni-vidznaki

Джерело: Острів знань
Автор: Інститут обдарованої дитини НАПН України

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна