Закрити
МОН засуджує політичну агітацію у закладах освіти
27 Червня 2018, 10:45 , Переглядів: 1023
FacebookTwitterLivejournal
МОН засуджує політичну агітацію у закладах освіти Фото: focus.ua МОН засуджує політичну агітацію у закладах освіти

У відомстві закликають обласні державні адміністрації вжити заходів

Про це йдеться в листі МОН «Щодо недопущення політичної агітації у закладах освіти» №1/9-407, який надісланий обласним та Київській міській державній адміністрації, йдеться на офіційному сайті МОН України.

«Міністерство засуджує розміщення будь-якої партійної агітації у закладах освіти, проведення політичних акцій та залучення до них учасників освітнього процесу. Просимо вжити дієвих заходів щодо недопущення у закладах освіти політичної агітації, просування політичного брендингу та використання приміщень закладів освіти для розміщення громадських приймалень», - йдеться у листі.

МОН також нагадує, що одним з принципів освіти в Україні є її незалежність від політичних партій, громадських і релігійних організацій. Відповідно до статті 31 нового Закону України «Про освіту» політичні партії (об’єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти.

«Одним з принципів освіти в Україні є її незалежність від політичних партій, громадських і релігійних організацій. Відповідно до статті 31 Закону України «Про освіту» політичні партії (об’єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти», - цитує Закон МОН.

Видалити Відміна
Забанити Відміна