Закрити
Вчені виявили на Марсі скам'янілості зі слідами життя
22 Червня 2018, 16:19 , Переглядів: 1043
FacebookTwitterLivejournal
Вчені виявили на Марсі скам'янілості зі слідами життя Фото: mignews.com.ua Вчені виявили на Марсі скам'янілості зі слідами життя

Міжнародний колектив вчених провів комплексний аналіз поверхні Марса і знайшов скам'янілості, в яких, імовірно, могли зберегтися сліди життя.

За словами дослідників, виявлені ними поклади заліза нагадують останки на Землі, в яких знаходилися копалини, повідомляє MIGnews.com.ua з посиланням на Naked science.

Дослідники виявили камені, багаті залізом і кремнієм, в колишніх озерах. Осадові породи, на думку дослідників, сформовані з ущільненого бруду і глини, що підвищує ймовірність збереження мікробів.

Ці дані фахівці отримали завдяки інформації з трьох джерел.

Перший - стратиграфічні, мінералогічні та геохімічні дані, зібрані під час попередніх місій. Другий - аналіз схожих скам'янілостей на Землі, і третій - експериментальні дослідження органічного розпаду і збереження.

Відповідно до думки дослідників, вік скам'янілостей становить близько чотирьох мільярдів років.

Як повідомлялося раніше, к 2020 році Національне управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору має намір відправити на Марс невеликий гвинтокрил, який буде базуватися на марсоході наступного покоління.

Джерело: http://mignews.com.ua
Видалити Відміна
Забанити Відміна