Закрити
З початку осені українським сім'ям видаватимуть бебі-бокси вартістю 5 тис. грн
31 Травня 2018, 12:17 , Переглядів: 693
FacebookTwitterLivejournal
З початку осені українським сім'ям видаватимуть бебі-бокси вартістю 5 тис. грн Фото: static.wixstatic.com З початку осені українським сім'ям видаватимуть бебі-бокси вартістю 5 тис. грн

Це спеціальні набори базових речей для новонароджених. У нього будуть входити пелюшки, підгузники, масло, присипка, сорочечки, чепчики, спеціальний матрац, який можна використовувати як колиску, іграшки, два види ковдр. Також в пакеті будуть друковані матеріали з інформацією про догляд за малюком.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв видавати з 1 вересня бебі-бокси українським сім'ям, в яких народжується дитина. Це спеціальні набори базових речей для новонароджених. Про це він розповів під час засідання уряду, передає MigNEWS з посиланням на  Ліга.net.

"Ми запланували введення нової традиції, яку ми впроваджуємо з 1 вересня. Тепер кожна сім'я, в якій народився малюк, буде отримувати від держави спеціальний бебі-бокс. Він зібраний з любов'ю, щоб на перших етапах життя у мами і у дитини було все необхідне, щоб доглядати за дитиною ", - розповів голова уряду.

Гройсман додав, що це буде досить якісний бокс з якісними продуктами. При цьому традиція дарувати такі бокси існує в багатьох європейських країнах, і її тепер хочуть ввести в Україні. Цей крок повинен сприяти зростанню народжуваності в країні.

При цьому заступник міністра соцполітики Олександра Чуркіна зазначила, що так званий пакет малюка буде видаватися окремо від інших виплат при народженні. У нього будуть входити пелюшки, підгузники, масло, присипка, сорочечки, чепчики, спеціальний матрац, який можна використовувати як колиску, іграшки, два види ковдр. Також в пакеті будуть друковані матеріали з інформацією про догляд за новонародженим. Орієнтовна вартість такого пакета становитиме 5 тисяч гривень.

Ще одним пунктом сприяння молодим сім'ям буде виплата дотацій для молодих сімей, в яких мами змушені рано вийти на роботу. Зокрема, в держбюджеті на 2019 рік закладуть кошти на такі дотації.

"Ми вводимо таке поняття як муніципальні няні. Це буде працювати вже з 1 січня. Ми будемо вам компенсувати приблизно 1,5 тис. гривень заробітної плати щомісяця, щоб кожна дитина була доглянутою", - додав Гройсман.

Джерело: MigNEWS
Видалити Відміна
Забанити Відміна