Закрити
Конструктори українського бренду "Ugears" продаватимуть в магазинах "Disney" по всьому світу
30 Травня 2018, 10:22 , Переглядів: 1138
FacebookTwitterLivejournal
Конструктори українського бренду Фото: Indiegogo Конструктори українського бренду "Ugears" продаватимуть в магазинах "Disney" по всьому світу

Для того, щоб конструктори надійшли в продаж у магазини "Disney", "Ugears" мала відповідати 400 вимогам для проходження перевірок.

Співзасновник компанії "Ugears" Геннадій Шестак розповів, що українському виробникові механічних дерев'яних 3D-пазлів вдалося остаточно домовитися про співпрацю з компанією Disney, - повідомляє сайт ITC.ua з посиланням на видання Delo.ua.

Зокрема, Геннадій Шестак розповів, що контракт з Disney вже підписаний. В рамках домовленості було розроблено п'ять унікальних моделей конструкторів, чотири з яких вже затверджені з замовником. У Disney надали базові зразки конструкторів, а фахівці Ugears розробили механіку цих моделей.

На жаль, за умовами договору український виробник не має права показувати ці моделі до початку продажів в магазинах Disney. Перша відвантаження моделей відбудеться у вересні, а на полицях 700 фірмових магазинів Disney моделі Ugears будуть вже в листопаді 2018 року.

«Для нас, до речі, дуже важливо, що за 22 роки ми перша компанія, чий бренд Disney погодився залишити на упаковці поряд зі своїм. Ми довго за це боролися, навіть пожертвували частиною прибутку. Для впізнаваності нашого продукту і нашої країни це дуже важливо ». - розповів Геннадій Шестак.

Співзасновник компанії "Ugears" Геннадій Шестак

Представники Ugears також відзначили, що Disney сам звернувся з пропозицією про співпрацю. Переговори тривали вісім місяців, після чого компанії довелося пройти досить жорсткий аудит, під час якого перевіряли буквально все, від фінансової звітності компанії і до умов роботи на робочих місцях (необхідно було задовольнити близько 400 вимог). В результаті аудит був пройдений без єдиного зауваження, хоча раніше представники компанії відзначали, що рідко хто проходить його з першого разу.

Нагадаємо, що спочатку Walt Disney Company була готова замовити пробну партію товару в кількості 10 тис. Штук сумарною вартістю $ 150 тис. Потенційно через мережу американської компанії можна збувати 25-30 тис. Конструкторів Ugears в місяць, що здатне принести до $ 3 млн на рік. Природно, реальні результати співпраці будуть відомі тільки після початку продажів.

Довідка:

""Ukrainian Gears" молода українська компанія з власним виробництвом, яке розташоване у передмісті Києва", - повідомляється на офіційному сайті компанії.

"Ми розробляємо та виробляємо унікальні, механічні 3Д-пазли з високоякісної фанери. Моделі повністю укомплектовані всім необхідним для того, щоб зібрати 3Д-пазл. Вам не знадобляться ані клей, ані спеціальні інструменти. Завдяки високій точності розробки та якості виробництва всі деталі легко трансформуються у готову модель. Один із способів з'єднання деталей в наших моделях, який дозволяє без клею скласти механічну конструкцію, є запатентованим винаходом.

Кожна модель це не просто конструктор, а певна ідея, яка формується в процесі створення. Ми хочемо, щоб модель не тільки цікаво працювала, але й чудово та ажурно виглядала у якості сувеніру. Цікава конструкція з зубчастими коліщатками неодмінно викличе інтерес та, звичайно ж, захоплення від того як вона працює.

Незважаючи на те, що ми молода компанія, в асортименті вже представлено дев'ять цікавих моделей. Крім того, ми постійно працюємо над створенням нових механізмів."

 

Джерело: https://itc.ua
Видалити Відміна
Забанити Відміна