Закрити
Зміни до типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів
18 Травня 2018, 16:11 , Переглядів: 781
FacebookTwitterLivejournal
Зміни до типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів Зміни до типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів

МОН пропонує для громадського обговорення проект наказу "Про затвердження змін до типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів ЗНЗ"

Для отримання пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань та  з метою приведення норм, викладених у Типовому переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів, до загальних і спеціальних вимог до матеріально-технічного оснащення кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів пропонуємо для громадського обговорення проект наказу «Про затвердження змін до Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів».

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою до 31 травня 2018 року з дня оприлюднення даного повідомлення на адреси:  03035, м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського, 36, та zasoby@imzo.gov.ua тел. (044)248-22-75.

Прикріплені файли
Видалити Відміна
Забанити Відміна