Закрити
Отруєння дітей в Черкасах і випадок на шкільній лінійці в Новомосковську мають різні причини, - Супрун
10 Травня 2018, 13:51 , Переглядів: 709
FacebookTwitterLivejournal
Отруєння дітей в Черкасах і випадок на шкільній лінійці в Новомосковську мають різні причини, - Супрун Фото: 5 канал Отруєння дітей в Черкасах і випадок на шкільній лінійці в Новомосковську мають різні причини, - Супрун

Коментуючи ситуація з отруєнням дітей в Черкасах, в.о. міністра МОЗ зазначила: "Виглядає так, що діти щось вдихнули".

Госпіталізація дітей в Черкасах і інцидент на шкільній лінійці в Новомосковську Дніпропетровської області мають різні причини.

Про це в коментарі журналістам заявила в.о. голови МОЗ Уляна Супрун, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

За словами Супрун, масове отруєння школярів в Черкасах і інцидент на шкільній лінійці в Новомосковську Дніпропетровської області, коли 19 учням стало погано, мають різні причини.

Коментуючи ситуація з отруєнням дітей в Черкасах вона зазначила: "Виглядає так, що діти щось вдихнули. Фахівці з київських лабораторій одразу прибули на місце".

Разом з тим, випадок в Новомосковську, за словами Супрун, "не схожий на цей" і пов'язаний з тим, що діти швидше за все перегрілися на сонці.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, вранці 8 травня на лінійці в одній зі шкіл у Черкасах діти стали масово скаржитися на погане самопочуття і навіть втрачати свідомість. Згідно з повідомленням ГСЧС, станом на 12 годину госпіталізовані 47 учнів, з них 11 знаходиться в реанімації.

Симптоми: нудота, запаморочення, головний біль.

Президент Петро Порошенко доручив встановити причину масового отруєння дітей в Черкасах, а Прем'єр Володимир Гройсман та в.о. голови МОЗ Уляна Супрун вилетіли на місце.

За інформацією ГСЧС, перевищення вмісту хімічних речовин на території школи не виявлено.

Пізніше стало відомо, що в Новомосковський відділ поліції 8 травня надійшло повідомлення про погіршення самопочуття 16 учнів місцевої школи № 6.

З оперативного повідомлення щодо стану дітей та дорослих у Чекркасах прес-служби Міністерства охорони здоров'я, опублікованому в Twitter:

"Оперативна інформація про отруєння в Черкасах: на лікуванні перебувають 54 дитини і 4 дорослих. Стан більшості пацієнтів задовільний. Один дорослий знаходиться в відділенні інтенсивної терапії. 11 дітей вже перевели з відділення інтенсивної терапії в звичайні палати", - сказано в повідомленні.

Джерело: Цензор
Видалити Відміна
Забанити Відміна