Закрити
13-річний школяр вирішив стати губернатором Вермонту
04 Квітня 2018, 17:10 , Переглядів: 657
FacebookTwitterLivejournal
13-річний школяр вирішив стати губернатором Вермонту Фото: rupor.info 13-річний школяр вирішив стати губернатором Вермонту

В американському штаті Вермонт немає вікових обмежень на цей пост.

Головний меседжем своєї передвиборчої кампанії школяр Ітан Зоннеборн, якому 13 років, зробив контроль над зброєю, адже він вважає, що саме його покоління здатне зрозуміти цю проблему найкраще.

Щоправда, Ітан підозрює, що такі ідеї не будуть дуже популярні в штаті, де багато жителів захоплюються полюванням, пише charter97.org

У Вермонті немає мінімальних вікових обмежень на пост губернатора, так що, як би безглуздо це не виглядало, хлопчик цілком може зайняти цей високий пост, якщо його виберуть.

Однак, дехто Конор Кейсі, представник однієї з партій штату, сказав, що вік Ітана все ж таки ставить під сумнів його обрання.

Перш за все, у хлопчика немає водійських прав, а губернатор повинен активно роз'їжджати по ввіреній території, не залежачи при цьому від інших людей.

Також перешкодою може послужити те, що юний кандидат навряд чи зуміє поєднувати політичну діяльність з навчанням в школі.

Джерело: https://www.rupor.info
Видалити Відміна
Забанити Відміна