Закрити
На сайті ЕdЕra відкрито 3-й модуль онлайн-курсу для вчителів початкової школи "Інтегроване навчання"
27 Лютого 2018, 11:38 , Переглядів: 971
FacebookTwitterLivejournal
На сайті ЕdЕra відкрито 3-й модуль онлайн-курсу для вчителів початкової школи Фото: flickr.com На сайті ЕdЕra відкрито 3-й модуль онлайн-курсу для вчителів початкової школи "Інтегроване навчання"

"Зокрема, у цьому модулі вчителі зможуть отримати базові знання про інтеграцію предметів, ознайомитися з відповідними методиками та техніками", - повідомляє офіційний сайт МОН України.

Про це йдеться у листі-роз’ясненні від Міністерства освіти і науки України.

Зокрема, у цьому модулі вчителі зможуть отримати базові знання про інтеграцію предметів, ознайомитися з відповідними методиками та техніками.

«Немає необхідності розпочинати навчання одразу в день публікації матеріалів, адже матеріали доступні на платформі цілодобово, а на навчання надано достатньо часу. Публікація матеріалів нового модулю не означає закриття попереднього. Проходити курс (навчатися) та виконувати завдання можна у зручний для вчителів час та в зручному місці з будь-якого пристрою (телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп’ютер)», – зазначається в документі.

Разом із листом МОН також розіслало 6 додатків, в яких докладно роз’яснюються технічні деталі організації курсу. Так, є інформація про:

«Якщо вчителі відчувають себе невпевнено під час користування комп’ютером чи Інтернетом, перед навчанням їм необхідно ознайомитися з перерахованими вище додатками до цього листа, які містять вичерпні інструкції та докладні поради», – додають у листі.

«Онлайн-курс для початкової школи викликав широку зацікавленість серед великої кількості вчителів, батьків та усіх, кому цікаві сучасні методики навчання, а не лише серед 22 тис педагогів, що обов’язково мусять пройти навчання. Ми дуже це цінуємо та вдячні партнерам з EdEra та Освіторія за цікавий та корисний продукт», – розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Нагадуємо, що з 1 вересня 2018 року усі першокласники навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Міністерство освіти і науки почало масштабне підвищення кваліфікації вчителів – всі, хто навчатиме першачків з 1 вересня цього року, мають пройти навчання.

Видалити Відміна
Забанити Відміна