Закрити
Hyperloop в Україні: реальний проект чи "наукова фантастика"
23 Лютого 2018, 12:58 , Переглядів: 1249
FacebookTwitterLivejournal
Hyperloop в Україні: реальний проект чи Фото: hyperloop-one.com Hyperloop в Україні: реальний проект чи "наукова фантастика"

В Україні збираються запустити свій вакуумний транспорт, який домчить вас будь-куди за кілька хвилин

Hyperloop - це проект вакуумного поїзда, запропонований Ілона Маском в 2013-му. Це герметична капсула на аеродинамічній подушці, яка може розвивати швидкість від 500 км / ч в сталевій трубі. Взагалі ж технологія має на увазі транспортування людей і вантажів на швидкості понад 1000 км / год. Про це йдеться на сайті газети "Сегодня".

Поки Hyperloop - експериментальний проект. Розробкою нового виду транспорту займаються кілька різних компаній, і кожна з них обіцяє побудувати його першою. Одні збираються створити лінії високошвидкісних поїздів до 2021, інші - до 2019-го.

Влада столиці США дозволили компанії The Boring Company Ілона Маска бурити тунель під Вашингтоном. Як повідомляє The Washington Post, на даний момент видано попередній дозвіл.

Передбачається, що під Вашингтоном побудують станцію для високошвидкісних поїздів проекту Hyperloop. Про деталі проекту поки не повідомляються.

Раніше Маск заявляв про плани зв'язати швидкісними поїздами Hyperloop, які будуть переміщатися по тунелях, Нью-Йорк, Вашингтон, Філадельфію і Балтімор.

Раніше Hyperloop One оприлюднила список з десяти регіонів, де в перспективі може з'явитися повноцінна високошвидкісна дорога. У переліку значаться регіони країн США, Великобританії, Мексики, Індії та Канади.

Основні дослідження ведуться в США. Але Польща, ОАЕ, Росія, Нідерланди та інші країни також почали проводити техніко-економічні обгрунтування будівництва Hyperloop у себе. Передбачається, що вакуумний транспорт з'єднає всі країни світу.

Днями міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна теж приєднується до проекту і починає вивчати будівництво Hyperloop. Займуться розрахунками українські вчені з Академії Наук.

Однак реальність втілення Hyperloop в Україні така ж, як і у телепортації, вважають експерти.

Більше того, українські соцмережі вибухнули жартами і карикатурами щодо втілення цього проекту в Україні.

А ось українські діти вірять у високотехнологічне майбутнє своєї країни.

Підлітки з усієї України розпочали флешмоб #ElonMuskDiscoverUkraine. Вони запрошують засновника SpaceX приїхати на фінал освітнього проекту "Відкривай Україну".

Підлітки вважають, що вони схожі на Маска, в ідеї якого теж мало хто вірив, тому він став їхнім кумиром.

Видалити Відміна
Забанити Відміна