Закрити
Україна отримала перше олімпійське золото
19 Лютого 2018, 00:12 , Переглядів: 1364
FacebookTwitterLivejournal
Україна отримала перше олімпійське золото Фото: nok-ukr.org Україна отримала перше олімпійське золото

Українець Олександр Абраменко завоював золоту медаль у чоловічому фрістайлі на Зимових олімпійських іграх у Пхенчхані.

Він отримав результат 128.51, йдеться на сайті Українскої правди

Це перша медаль України на цих Олімпійських іграх.  Крім того, це перша в історії України медаль у чоловічому фрістайлі. І третій зимовий вид спорту, де в України є золото. До цього в нашої країни були олімпійські чемпіони тільки з фігурного катання і біатлону.

"Cрібло" дісталося китайцю Цзя Цоньяня - 128.05, "бронза" - росіянину Ільї Бурову - 122.17.

Абраменко упевнено пройшов усі три фінали. У першому фіналі в Абраменка був третій результат та в другому - четвертий. Боротьба у вирішальному фіналі була жорсткою серед шістки атлетів. У заключному фіналі з "помарками" закінчили свої змагання чотири спортсмени. Абраменко знову виконав свою програму на відмінно, виступаючи третім.

Абраменко після свого виступу був лідером. Перед виконання заявки китайця Цзя Цоньяня було зрозуміло, що в Абраменка - мінімум срібло. Цоньяня виконав свій стрибок також майже на відмінно, але судді йому показали меншу оцінку, зробивши олімпійським чемпіоном українця.

Переможця у своєму твіттері привітав Петро Порошенко: "Щиро вітаю Олександра Абраменка із золотою медаллю з фрістайлу на зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані.  Україна пишається твоєю перемогою!"                                                          

Обговорення (1)
evgenii_levitski 16 Травня 2018, 12:11
Радий за вас
Видалити Відміна
Забанити Відміна