Закрити
Школи мають обрати підручники для 5-х класів
13 Лютого 2018, 20:19 , Переглядів: 956
FacebookTwitterLivejournal
Школи мають обрати підручники для 5-х класів Фото: vgorode.kiev.ua Школи мають обрати підручники для 5-х класів

Школам надали список проектів підручників для 5-х класів, з якого заклади повинні обрати потрібні їм.

Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки від 6 лютого № 1/9-79 "Про вибір та замовлення підручників для 5 класу", повідомляє сайт "Нова українська школа".

Школи повинні ознайомитись із запропонованими підручниками до 11 лютого. Обрати потрібні книжки необхідно до 13 лютого та затвердити рішення на педагогічній раді.

"Протокол педагогічної ради з підписами членів педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір проектів підручників, протягом двох робочих днів оприлюднюється на сайті ЗЗСО (закладу загальної середньої освіти – ред.)", – зазначено в листі.

До 17 лютого школи мають передати “результати вибору/замовлення на папері та в електронному вигляді (excel-формат) до органу управління освітою“.

Також вчителі можуть повідомити про тиск на їхній вибір на "гарячу телефонну лінію" МОН (044) 481-47-69 чи письмово на поштову адресу МОН (проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135) або ІМЗО (вул. Митрополита Василя Липківського, 36, кім 101, м. Київ, 03035).

Також на сайті НУС можна ознайомитися з повною он-лайн версією підручників для 5 класу, які запропоновані для вибору та замовлення школами.

Також міністерство видало методичні рекомендації щодо дизайну та поліграфії та авторам підручників для першачків Нової української школи та авторам підручників для 10-х класів.

У 2018 році МОН планує почати розробляти мультимедійні електронні підручники. Електронні версії підручників для 9 класу вже з’явились у вільному доступі.

Окрім того, у міністерстві розповіли, як розроблятимуть нову базу е-підручників.

Видалити Відміна
Забанити Відміна