Закрити
Грип вирує: у Києві на карантині вже 30% шкіл, Тернопіль закрив усі
13 Лютого 2018, 15:03 , Переглядів: 1423
FacebookTwitterLivejournal
Грип вирує: у Києві на карантині вже 30% шкіл, Тернопіль закрив усі Фото: dreamtime.net Грип вирує: у Києві на карантині вже 30% шкіл, Тернопіль закрив усі

Згідно з наказом Мінохорони здоров'я України від 6.11.2015 № 732, директори мають право закрити школу або клас на карантин, якщо уроки не відвідують 20% або більше учнів.

У Києві на карантин закриті 119 загальноосвітніх шкіл, а ще у 37 школах закриті окремі класи.

Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Київської міської держадміністрації Олени Фіданян, яку цитує DT.UA.

За її словами, зараз на карантині уже 30% шкіл.

Про цьому школи, у яких для профілактики закриті лише окремі класи, у цей перелік не входять.

Від суботи, 10 лютого, припинили навчання у всіх школах Тернополя.

Поки, орієнтовно, на тиждень, повідомила начальник управління освіти і науки міськради Ольга Похиляк, яку цитує портал te.20minut.ua.

У дошкільних навчальних закладах навчання триватиме. Проте кожного ранку будуть проводитися огляди дітей у цих установах медичними працівниками.

Гуртки, секції та "недільні школи" для майбутніх першачків теж не працюватимуть.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України від 6.11.2015 № 732, директори мають право закрити школу або клас на карантин, якщо уроки не відвідують 20% або більше учнів.

Паралельно із захворюванням на грип в Україні вирує кір. Всього з початку 2018 року на нього захворіли понад 3,5 тисячі українців.

Видалити Відміна
Забанити Відміна