Закрити
В Україні можуть провести Всесвітню Гімназіаду - заступник міністра Роман Греба
12 Лютого 2018, 18:05 , Переглядів: 1094
FacebookTwitterLivejournal
В Україні можуть провести Всесвітню Гімназіаду - заступник міністра Роман Греба Фото: flickr.com В Україні можуть провести Всесвітню Гімназіаду - заступник міністра Роман Греба

Всесвітня Гімназіада, що цього року вперше проходить у французькому місті Греноблі, в майбутньому може бути проведена в Україні.

Таку можливість обговорили під час робочої зустрічі в Греноблі заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба та Президент Міжнародної федерації шкільного спорту Лоран Петринка. Про це повідомляє офіційний сайт МОН України.

Під час спілкування також йшлося про розвиток нових видів шкільних спортивних ігор. Зокрема, однією з цікавих ідей було започаткування в українських навчальних закладах спортивних  ігор з використанням доповненої реальності.

"Наші з паном Петринкою погляди у багатьох питаннях співзвучні. І головне, що нас поєднує, - це величезне бажання залучати якомога більше молоді у наповнене активним рухом життя" - зазначив Роман Греба.

Нагадуємо, що наразі в курортному місті Греноблі (Франція) триває Всесвітня зимова Гімназіада, у якій беруть участь спортсмени-школярі. У перший день представник збірної України Арсен Бочок виборов золоту медаль у змаганнях з біатлону.

Видалити Відміна
Забанити Відміна