Закрити
Американська кіноакадемія оголосила номінантів на "Оскар-2018"
08 Лютого 2018, 17:05 , Переглядів: 319
FacebookTwitterLivejournal
Американська кіноакадемія оголосила номінантів на Фото: digitalspy.com Американська кіноакадемія оголосила номінантів на "Оскар-2018"

Цього року церемонія вручення премії "Оскар" відбудеться 90-й раз. Подія запланована на 4 березня, і традиційно триватиме у кінотеатрі "Долбі".

Номінантів оприлюднено на сайті кіновідзнаки.

НАЙКРАЩИЙ ФІЛЬМ

  • "Клич мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name).
  • "Темні часи" (Darkest Hour).
  • "Дюнкерк" (Dunkirk).
  • " Пастка!" (Get Out).
  • "Леді Бьорд" (Lady Bird).
  • "Примарна нитка" (Phantom Thread).
  • "Секретне досьє" (The Post).
  • "Форма води" (The Shape of Water).
  • "Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri).

НАЙКРАЩИЙ РЕЖИСЕР

  • Крістофер Нолан, "Дюнкерк" (Dunkirk)
  • Джордан Піл, "Геть" (Get Out)
  • Грета Гервіг, "Леді Берд" (Lady Bird)
  • Пол Томас Андерсон, "Примарна нитка" (Phantom Thread)
  • Гільєрмо дель Торо, "Форма води" (The Shape of Water)

НАЙКРАЩА ЧОЛОВІЧА РОЛЬ

  • Тімоті Шаламе, "Клич мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name).
  • Деніел Дей-Льюїс, "Примарна нитка" (Phantom Thread).
  • Деніел Калуя, "Пастка" (Get Out).
  • Гарі Олдман, "Темні часи" (Darkest Hour).
  • Дензел Вашингтон, "Роман Ізраел, Esq." (Roman J. Israel, Esq.).

НАЙКРАЩА ЧОЛОВІЧА РОЛЬ ДРУГОГО ПЛАНУ

  • Віллем Дефо, "Проект" Флорида "(The Florida Project).
  • Вуді Гаррельсон, "Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі " (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri).
  • Річард Дженкінс, "Форма води" (The Shape of Water)
  • Крістофер Пламмер, "Всі гроші світу"
  • Сем Роквелл, "Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі "  (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri).

НАЙКРАЩА ЖІНОЧА РОЛЬ

  • Саллі Хокінс, "Форма води" (The Shape of Water).
  • Френсіс Макдорманд, "Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri).
  • Марго Роббі, "Тоня проти всіх" (I, Tonya).
  • Сірша Ронан, "Леді Бьорд" (Lady Bird).
  • Меріл Стріп, "Секретне досьє" (The Post).

НАЙКРАЩА ЖІНОЧА РОЛЬ ДРУГОГО ПЛАНУ

  • Мері Джей Блайдж, "Мадбаунд" (Mudbound)
  • Еллісон Дженні, "Я, Тоня" (I, Tonya)
  • Лорі Меткальф, "Леді Бьорд" (Lady Bird)
  • Леслі Менвілл, "Примарна нитка" (Phantom Thread)
  • Октавія Спенсер, "Форма води" (The Shape of Water)

НАЙКРАЩИЙ АНІМОВАНИЙ ФІЛЬМ

  • "Бебі Бос" (Том МакГрат і Рамсі Наіто)
  • "Годувальниця" (Нора Томей та Ентоні Лео)
  • "Коко" (Лі Унріх і Дарла К. Андерсон)
  • "Фердинанд" (Карлос Салданья)
  • "З любов'ю Вінсент" (Дорота Кобієла, Х'ю Велхман та Іван Маттаггарт)

До роботи над останнім, до речі, долучилися й українські художники.

НАЙКРАЩА ОПЕРАТОРСЬКА РОБОТА

  • "Той, хто біжить по лезу 2049" (Роджер А. Деакін)
  • "Темні часи" (Бруно Дельбоннель)
  • "Дюнкерк" (Хойт ван Хойтема)
  • "Ферма "Мадбаунд" (Рейчел Моррісон)
  • "Форма води" (Дан Лаусцен)

НАЙКРАЩИЙ ДИЗАЙН КОСТЮМІВ

  • "Красуня та Чудовисько" (Жаклін Дюран)
  • "Темні часи" (Жаклін Дюран)
  • "Примарна нитка" (Марк Мост)
  • "Форма води" (Луїс Секейра)
  • "Вікторія і Абдул" (Консолата Бойл)

НАЙКРАЩИЙ ФІЛЬМ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ

  • "Фантастична жінка" (A fantastic woman), Чилі
  • "Образа" (The insult), Ліван
  • "Нелюбов" (Loveless), Росія
  • "Тіло і душа" (On body and soul), Угорщина
  • "Квадрат" (The square), Швеція

НАЙКРАЩИЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ СЦЕНАРІЙ

  • "Дюнкерк" (Dunkirk).
  • "Примарна нитка" (Phantom Thread).
  • "Форма води" (The Shape of Water).
  • "Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi).
  • "Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri).

НАЙКРАЩИЙ АДАПТОВАНИЙ СЦЕНАРІЙ

  • "Клич мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name)
  • "Артист-катастрофа" (The Disaster Artist)
  • "Логан" (Logan)
  • "Гра Моллі" (Molly's Game)
  • "Мадбаунд" (Mudbound)

НАЙКРАЩА МУЗИКА

  • Ханс Циммер, "Дюнкерк" (Dunkirk)
  • Джонні Грінвуд, "Примарна нитка" (Phantom Thread)
  • Александр Деспла. "Форма води" (The Shape of Water)
  • Джон Вільямс, "Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)
  • Картер Беруелл, "Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri).

НАЙКРАЩИЙ ГРИМ ТА ЗАЧІСКА

  • "Темні часи" (Darkest hour), Казухіро Цудзі, Девід Маліновскі і Люсі Сіббік
  • "Вікторія та Абдул" (Victoria & Abdul), Даніел Філліпс і Лу Шеппард
  • "Чудо" (Wonder), Ар'єн Тьютен

НАЙКРАЩА РОБОТА ХУДОЖНИКА-ПОСТАНОВНИКА

  • Сара Грінвуд, Кейті Спенсер,"Красуня і чудовисько" (Beauty and the Beast)
  • Денніс Гасснер, Александра Кверзола,"Той, хто біжить по лезу 2049" (Blade runner 2049)
  • Сара Грінвуд, Кейті Спенсер ,"Темні часи" (Darkest hour),
  • Натан Кровлі, Гері Феттіс, "Дюнкерк" (Dunkirk)
  • Пол Дехем, Шейн Віу, Джеф Мелвін, "Форма води" (The Shape of Water)

НАЙКРАЩА ПІСНЯ

  • "Mighty river" з "Мадбаунд" (Mudbound)
  • "Mystery of love" з "Клич мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name)
  • "Remember me" з "Коко" (Coco)
  • "Stand up for something" з "Маршала" (Marshall)
  • "This is me" з "Найвеличнішого шоумена" (The Greatest Showman)

НАЙКРАЩИЙ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ

  • "Abacus: Small Enough to Jail"
  • "Обличчя, села"
  • "Ікар"
  • "Останні люди Алеппо"
  • "Стронг-Айленд"

НАЙКРАЩИЙ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ КОРОТКОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ

  • "Едіт + Едді"
  • "Рай – це затор на 405-му шосе"
  • "Героїн (я)"
  • "Traffic Stop"

НАЙКРАЩІ ВІЗУАЛЬНІ ЕФЕКТИ

  • "Той, хто біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049)
  • "Вартові галактики - 2" (Guardians of the Galaxy Vol. 2)
  • "Конг: Острів Черепа" (Kong: Skull Island)
  • "Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)
  • "Війна за планету мавп" (War for the Planet of the Apes)

НАЙКРАЩИЙ МОНТАЖ ЗВУКУ

  • "На драйві " (Baby Driver)
  • "Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner: 2049)
  • "Дюнкерк" (Dunkirk)
  • "Форма води" (The Shape of Water)
  • "Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)

НАЙКРАЩИЙ АНІМАЦІЙНИЙ КОРОТКОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ

  • Глен Кін, Коб Браянт, "Любий баскетбол" (Dear basketball)
  • Віктор Каір, Габріель Грапперон,"Вечірка в саду" (Garden party)
  • Дейф Маллінс, Дана Мюррей, "Лу" (Lou)
  • Макс Портер, Ру Кувахата,"Негативний простір" (Negative space)
  • Якоб Шу, Ян Лакауер, "Огидні рифми" (Revolting rhymes)

НАЙКРАЩИЙ ХУДОЖНІЙ КОРОТКОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ

  • "Dekalb elementary" Ріна Ван Дайка
  • "Одинадцята година" (The eleven o'clock) Деріна Сіла і Джоша Лоусона
  • "Мій племінник  Еммет" (My nephew Еmmett) Кевіна Вілсона-молодшого
  • "Тиха дитина" (The silent child) Кріса Овертона і Рейчел Шентон
  • "Watu wote/all of us"Каті Бенрах і Тобіаса Росена
Видалити Відміна
Забанити Відміна