Закрити
Олімпійська збірна України прилетіла до Пхьончхану
02 Лютого 2018, 16:10 , Переглядів: 1186
FacebookTwitterLivejournal
Олімпійська збірна України прилетіла до Пхьончхану Фото: noc-ukr.org Олімпійська збірна України прилетіла до Пхьончхану

Сьогодні до південнокорейського Пхьончхану прибув перший десант українських олімпійців у складі представників біатлону та санного спорту.

Після проходження усіх формальностей та процесу акредитації українці розмістилися в Олімпійському селищі, де їх зустріли президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та шеф місії олімпійської збірної України в Пхьончхані-2018 Анна Сорокіна.

Напередодні найважливішого старту чотириріччя головний олімпієць України побажав українським спортсменам впевненості в свої сили та спортивної вдачі.

Нагадаємо, ХХІІI зимові Олімпійські ігри відбудуться у Пхьончхані з 9 по 25 лютого 2018 року, на яких честь України захищатиме 33 спортсмена.

Наші олімпійці змагатимуться з найкращими атлетами планети у 9 з 15 видів спорту, а саме: у біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен).

З поіменним складом національної Олімпійської збірної команди України можна ознайомитись на офіційному сайті Національного олімпійського комітету України за посиланням.

Що стосується форми української збірної, то дизайн олімпійської колекції на зимові Ігри-2018 був розроблений молодими українськими дизайнерами у співпраці з членами Комісії атлетів НОК. Під час її розробки були враховані побажання представників Національного олімпійського комітету та самих спортсменів й використані сучасні матеріали й передові технології компанії PEAK - головного спонсора української команди на Іграх-2018..

Вчора, 1 лютого за участю президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха у Пхьончхані урочисто відкрили Олімпійське селище.

Оглянувши номери, Томас Бах зауважив, що вони зручні й просторі, атлети мають почуватись у них дуже добре.

«Олімпійське селище - місце для спортсменів і кожного олімпійця. Тут оживає олімпійський дух», - сказав президент МОК.

На Іграх-2018 буде два Олімпійських селища. Атлети, які вестимуть боротьбу на снігу проживатимуть у Пхьончхані, що розташоване у 180 км на схід від Сеула і неподалік Чонсона, а ті, які змагатимуться на льоду – поселяться у Каннині, що на схід від Пхьончхану.

Всі будинки висотні та нараховують від 15 до 25 поверхів. Як і на кожних Олімпійських іграх, селища матимуть всі необхідні об’єкти для комфортного проживання у тому числі і поштові відділення, магазини, пральні, спортивні зали, релігійні церкви і банки.

Оргкомітет планує проводити різноманітні культурні заходи, щоб якимось чином розважити та відволікти спортсменів від змагальної напруги. Також Організаційний комітет Ігор-2018 дозволив атлетам брати ковдри зі своєї кімнати додому у якості подарунку, де зображені піктограми видів спорту.

Загалом виготовлено 5900 ковдр на два Селища, кожна з них коштує біля 70 000 вон (65,80 доларів США).

Читати ще...

Цікаві факти про Олімпіаду-2018

Видалити Відміна
Забанити Відміна