Закрити
У Китаї заборонили новий додаток "Далай-лама" для iPhone
09 Січня 2018, 16:48 , Переглядів: 913
FacebookTwitterLivejournal
У Китаї заборонили новий додаток Фото: fastnews.info У Китаї заборонили новий додаток "Далай-лама" для iPhone

Офіс буддійського духовного лідера випустив додаток "Далай-лама" для iPhone, проте більшість тибетців не зможуть завантажити його на свої телефони, так як влада Китаю не допустила новинку в магазини додатків Apple на своїй території.

«Офіційне додаток офісу Далай-лами дозволить вам бути в курсі того, що робить його святість: де подорожує, де проводить навчання. Тут ви зможете ознайомитися з офіційними новинами, відео і фото, включаючи прямі трансляції виступів Далай-лами », - описують новий додаток на сторінці духовного лідера буддистів в Twitter. Про це повідомляє сайт Fast News.

Додаток дозволяє користувачам бути в курсі останніх офіційних новин, ознайомитися з розкладом його святості, переглядати фотографії, дивитися відеозаписи зустрічі з його участю, дізнаватися про життя буддійського духовного лідера, читати його вчення.

Нагадаємо, що недавно Apple оголосила про покупку сервісу розпізнавання музики Shazam, яка, за даними ЗМІ, обійшлася компанії приблизно в 400 млн доларів.

До речі, не вщухає скандал з коропрацією "Apple", яку звинуватили в навмисному занижуванні швидкості роботи іPhone. Виробники запевняють, що це робиться виключно для блага користувачів. Вони пояснили, що так довше зберігається працездатність батарей гаджета.

Джерело: http://fastnews.info
Видалити Відміна
Забанити Відміна