Закрити
У Києві запустили ресурс Kyiv Maps, який представляє собою єдину онлайн-базу міських подій і локацій на основі Google Maps
28 Грудня 2017, 10:51 , Переглядів: 758
FacebookTwitterLivejournal
У Києві запустили ресурс Kyiv Maps, який представляє собою єдину онлайн-базу міських подій і локацій на основі Google Maps У Києві запустили ресурс Kyiv Maps, який представляє собою єдину онлайн-базу міських подій і локацій на основі Google Maps

Найближчим часом на портал додадуть інформацію про міську інфраструктуру трьох перших районів Києва, а після Нового Року поступово будуть підключені всі райони столиці. Зокрема, департаменти освіти, культури, спорту, охорони здоров'я будуть актуалізувати дані по установам, послуг, новин і заходам.

В Україні відкрили портал Kyiv Maps, який дозволяє киянам і гостям столиці отримувати інформацію про найбільш цікаві місця і події міста, а також міській інфраструктурі і інших довідкових даних, повідомляє Kyiv Smart City. Ресурс використовує відкриту функціональність карт від Google.

Як стверджують розробники, сервіс Kyiv Maps допоможе створити єдину відкриту базу всіх важливих для міста локацій зі зручним і простим пошуком і повною інформацією про послуги. Користувачі зможуть знаходити необхідні локації в каталозі і будувати до них маршрут за допомогою Google Maps, а також дізнаватися про основні послуги обраного місця, його часу роботи, контактних даних, а також переглядати відгуки та оцінку роботи локації відвідувачами.

Відзначимо, що вже зараз на сайті https://kyivmaps.com/ працює єдина база міських заходів, яка постійно поповнюється як розробниками, так і користувачами Kyiv Maps.

Джерело: https://itc.ua
Видалити Відміна
Забанити Відміна