Закрити
Турецькі археологи заявили, що знайшли місце поховання Cвятого Миколая
19 Грудня 2017, 12:01 , Переглядів: 781
FacebookTwitterLivejournal
Турецькі археологи заявили, що знайшли місце поховання Cвятого Миколая Фото: firtka.if.ua Пам'ятник Святому Миколаю, встановлений в Демре в парку перед руїнами храму

Багато дослідників вважають, що святий Миколай був похований в церкві в Демре в 343 році нашої ери, а в XI столітті його останки були незаконно перевезені торговцями в італійське місто Барі. Однак турецькі археологи впевнені, що тіло було підмінено.

Археологи повідомили про те, що виявили місце поховання святого Миколая (Миколи Чудотворця, Санта Клауса) в турецькому місті Демре, передає The Guardian.

Вчені за допомогою георадарів знайшли добре збережений древній храм під церквою святого Миколая.

Також були знайдені порожнечі, в яких, ймовірно, знаходиться тіло святого. У дослідників поки немає доступу до останків, оскільки під час розкопок можуть бути пошкоджені кам'яні барельєфи і мозаїки. Однак, за словами вчених, в майбутньому їм вдасться дістатися до могили.

Багато дослідників вважають, що святий Миколай був похований в церкві в Демре в 343 році нашої ери, а в XI столітті його останки були незаконно перевезені торговцями в італійське місто Барі. Однак турецькі археологи впевнені, що тіло було підмінено. На їхню думку, справжній Миколай Чудотворець залишився в Демре, а викрадені кістки належали невідомому священику.

Джерело: https://inforesist.org
Видалити Відміна
Забанити Відміна