Закрити
50 років мові програмування Logo: Google випустив новий кумедний дудл
04 Грудня 2017, 14:17 , Переглядів: 1194
FacebookTwitterLivejournal
50 років мові програмування Logo: Google випустив новий кумедний дудл Фото: google.com.ua 50 років мові програмування Logo: Google випустив новий кумедний дудл

Новий дудл створений як для дорослих, так і для дітей. Його завдання – програмувати і допомагати кролику на шести рівнях знайти його улюблені ласощі шляхом прив'язки блоків кодування на основі мови програмування Scratch для дітей.

4 грудня, Google відзначив 50 років програмування для дітей новим кумедним дудлом.

Doodle під назвою "Coding for Carrots" створили декілька команд: команди Google Doodle, команди Google Blockly і дослідники з MIT Scratch.

Довідка

Мова програмування високого рівня Logo розробив Сеймур Пейперт і Ідіт Харель у 1967 році для навчання дітей дошкільного і молодшого шкільного віку основним концепціям програмування (рекурсії, розширюваності та ін.).

За допомогою Logo діти можуть розвивати свої навички міркувань і рішень задач. Мова дозволяє запрограмувати рухи тварин, даючи діям можливість досліджувати ідеї в математиці і науці.

Раніше повідомлялося, що компанія Google створила 3D-тур оперними театрами України. Компанія реалізувала свій проект "Оперні театри України" за сприяння Міністерства культури.

Джерело: http://ukropnews.com
Видалити Відміна
Забанити Відміна