Закрити
Зимова сесія "Web-STEM-школа – 2018"
01 Грудня 2017, 13:15 , Переглядів: 1388
FacebookTwitterLivejournal
Зимова сесія Фото: financialexpress.com Зимова сесія "Web-STEM-школа – 2018"

Захід проходитиме з 22 по 28 січня 2018 року з метою ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, створення платформи для спілкування, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей щодо розвитку STEM-освіти в Україні. Участь у роботі Web-STEM-школи безкоштовна.

Підвищення фахової майстерності – важлива умова для успішної реалізації запровадження концептуальних засад Нової української школи.

У програмі Web-STEM-школи (наказ ДНУ ІМЗО від 23.11.2017 № 58) будуть представлені матеріали для всіх рівнів освіти та навчання різних вікових категорій дітей за напрямами:

  • теоретичні аспекти запровадження STEM-освіти;
  • матеріально-технічне забезпечення для реалізації STEM-навчання;
  • науково-методичне забезпечення запровадження STEM у навчально-виховний процес;
  • лайфхаки для STEM-уроків;
  • від формування життєвих навичок до суспільного визнання;
  • розвиток професійної компетентності педагогів.

Участь у роботі Web-STEM-школи безкоштовна. Для навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://yakistosviti.com.ua

Педагогічні працівники та інші зацікавлені особи у розвитку STEM-освіти можуть стати спікерами та представити свій досвід. Заявку з матеріалами необхідно надіслати не пізніше 10 грудня 2017 року на електрону адресу: webstemschool2017@gmail.com. Перелік документів, які необхідно подати учаснику-спікеру для представлення на зимовій сесії «Web-STEM-школа – 2018», можна скачати за посиланням.

Дізнатися більше та слідкувати за подіями заходу можна за посиланнями: http://www.imzo.gov.ua; http://yakistosviti.com.ua; у мережі Facebook на сторінці групи «Відділ SТЕM-освіти ІМЗО», шукайте/збирайте інформацію за хештегом#webSTEMschool.

Довідково:

WEB-STEM-школа – це простір для спільного навчання, вивчення найкращого вітчизняного та зарубіжного досвіду, знайомство з новаторами сучасної освіти, це майданчик підтримки, об’єднання зусиль освітян, громадських активістів та бізнесу.

Організатори заходу: відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», видавництво «Видавничий дім «Освіта», ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

Видалити Відміна
Забанити Відміна