Закрити
У Китаї проведена перша в історії успішна пересадка людської голови
23 Листопада 2017, 16:08 , Переглядів: 991
FacebookTwitterLivejournal
У Китаї проведена перша в історії успішна пересадка людської голови Фото: Італійський нейрохірург Серджо Канаверо У Китаї проведена перша в історії успішна пересадка людської голови

Під час 18-годинної операції хірургам-віртуозам вдалося успішно поєднати хребет, нерви і кровоносні судини людського тіла і голови донора.

Про це заявив днями на прес-конференції у Відні професор Серджіо Канаверо з Турина.

Повний звіт про хід процедури, проведеної командою співробітників Харбінського медичного університету на чолі з доктором Сяопіном Реном, який в минулому році успішно пересадив голову на тіло мавпи, з усіма подробицями трансплантації очікується протягом наступних кількох днів.

Виступаючи на прес-конференції, професор Серджіо Канаверо сказав: "Занадто довго природа диктувала нам свої правила. Ми народжувалися, ми росли, ми старіли, і ми вмирали. Протягом мільйонів років люди еволюціонували, і в цьому процесі загинуло 110 мільярдів чоловік. Це геноцид неймовірного масштабу! Тепер все змінилося. Ми вступаємо в епоху, коли зможемо взяти долю у свої руки".

Варто уточнити, що успішна операція в Китаї була проведена на мертвому людському тілі.

І нагадати, що раніше Серджіо Канаверо анонсував призначену їм на грудень 2017 року пересадку людської голови живій людині. Росіянин Валерій Спиридонов, який страждає невиліковною недугою згоден взяти участь в цьому фатальному експерименті в надії отримати здорове тіло.\

Валерій Спиридонов і Серджіо Канаверо. © Фото: з особистого архіву Валерія Спиридонова

До пересадки людської голови медики тренувалися на мишах, щурах, собаках і заявляли про успішну пересадку голови мавпі.

Ці експерименти дозволили дослідникам з Харбінського медичного університету і професору Канаверо з'ясувати, як уникнути глибоких пошкоджень мозку під час операцій з трансплантації, а також подолати проблеми відторгнення чужих тканин. Прооперовані ними щури були здатні кліпати після трансплантації і прожили з чужою головою 36 годин.

Читати ще...

Французи вперше пересадили людині «космічне» штучне серце

Чоловікові вирощують на руці втрачений через хворобу ніс

Британці пересадили легені курця з 30-річним стажем

Джерело: http://www.dailymail.co.uk
Видалити Відміна
Забанити Відміна